Tehnoloģiju apskati

Bezvadu tastatūras Logitech Pebble Keys 2 K380s apskats

Bezvadu tastaturas Logitech Pebble Keys 2 K380s apskats

Ja meklējat kvalitāti, nemaksājot pārāk augstu cenu, Logitech produkti ir laba izvēle. Jaunā tastatūra – Pebble Keys 2 K380S – ir kompakta, ar daudzām rūpīgi nostrādātām detaļām. Bet vai tas ir pietiekami, un vai tās cenas ir pieņemama?

Dizains un konstrukcija

Es ieteiktu Logitech Pebble Keys 2 K380S galvenokārt tiem, kam ir mazs darbagalds, vai tiem, kas bieži ceļo un dod priekšroku kompaktumam un minimālismam. Tastatūras izmēri ir 124 x 279 x 16 mm Tā ir arī ļoti viegla – 415 g, tāpēc tā var ietilpt pat nelielā rokas somiņā.

Logitech mani nekad nepārstāj pārsteigt ar savām krāsām, un Keys 2 K380S turpina šo tendenci. To var iegādāties grafīta melnu (kuru es testēju), baltā vai rozā krāsā. Lai gan konstrukcija ir no plastmasas, matētais materiāls ir glīts, tīrs un neuzkrāj nospiedumus. Tas nav lēts uz tausti, un ir izgatavots no pārstrādātiem materiāliem, kas ir liels pluss.

Bezvadu tastatūras Logitech Pebble Keys 2 K380s apskats

Tastatūra ir ar noapaļotām malām, tā izskatās interesanti un izceļas estētikas, gan funkcionalitātes ziņā. Man patīk dizains, bet es saprotu, ka daži cilvēki var vēlēties kaut ko nedaudz tradicionālāku.

Tastatūras apakšā ir četri mazi gumijas paliktņi, kas nodrošina ierīces stabilitāti. Tomēr nav regulējamu kājiņu un/vai statīva, ja vēlaties rakstīt leņķī. Tastatūra ir ērta lietošanai visas dienas garumā, taču negaidiet īpašu ergonomisku atbalstu.

Ir jāpierod pie tā, ka taustiņi apaļi, nevis kvadrātveida. Jums pirmajā brīdī ir jābūt uzmanīgākiem, jo šie taustiņi ir nedaudz mazāki nekā ierasts.

Šī ir klusa tastatūra, kas nozīmē, ka tās lietošana mājās vai birojā neradīs troksni un netraucēs mājiniekus vai kolēģus.

Bezvadu tastatūras Logitech Pebble Keys 2 K380s apskats

Lai gan šajā tastatūrā nav tik daudz īsceļu kā daudzās pilna izmēra tastatūrās, ir daudz ērtu pogu ekrānuzņēmumu uzņemšanai, emocijzīmju izmantošanai un diktēšanas režīma ieslēgšanai. Caps Lock pogai nav diemžēl indikatora – lai gan, ja ir instalēta papildu programmatūra, displejs jūs par to informēs.

Apgaismojuma trūkumu kompensē jaudīga programmatūras pakete. Tā nodrošina ne tikai funkciju piešķiršanu atsevisķiem taustiņiem un ierīču maiņu ar Easy Switch, bet arī nedaudz sarežģītākas iespējas, kad sākat apgūt Smart Actions.

Tās ir pieejamas kopš MX Peripherals atjauninājuma, un tās ļauj jums spēlēties ar dažiem makrosiem. Piemēram, ja vēlaties atvērt dažas no visbiežāk izmantotajām programmām ar vienu taustiņu, varat to izdarīt. Tas ir viegli iestatāms, un tas būs īsts ieguvums pieredzējušiem lietotājiem, kuri vēlas ietaupīt dārgās sekundes, strādājot. Varat izmantot jebkuru no iepriekš iestatītajām opcijām, ko Logitech piedāvā lietojumprogrammā Options+.

Bezvadu tastatūras Logitech Pebble Keys 2 K380s apskats

Savienojums un veiktspēja

Logitech Pebble Keys 2 K380s var pieslēgt divējādi. Var izmantot Bluetooth savienojumu vai Logitech Bolt uztvērēju. Ja iegādājaties tastatūras un peles komplektu, Bolt ir iekļauts komplektācijā. Pretējā gadījumā tas ir papildaprīkojums.

Tastatūrai varat pieslēgt līdz pat trīs ierīcēm, un tiek atbalstīta operētājsistēma Windows 10 vai jaunāka versija, macOS 11 vai jaunāka versija, Linux un ChromeOS.

Pebble Keys 2 K380s piedāvā ērtu pārslēgšanos starp pievienotajām ierīcēm izmantojot Bluetooth. Lai savienotu pārī, vienkārši turiet nospiestu attiecīgo kanālu, līdz LED sāk mirgot, un savienojiet ar attiecīgo ierīci.

Bezvadu tastatūras Logitech Pebble Keys 2 K380s apskats

Bluetooth savienojuma reakcijas laiks ir nedaudz lēnāks nekā izmantojot Logitech Bolt uztvērēju. Pārslēgšanās starp ierīcēm ir ātra un vienkārša, pateicoties tastatūras augšējā kreisajā pusē esošajiem īsceļiem.

Ja vēlaties redzēt tastatūras akumulatora darbības laiku un pielāgot izvēlētos taustiņus, tad jums būs nepieciešama Logitech Options+ lietojumprogramma (to var lejupielādēt un lietot bez maksas).

Lai gan piedāvātais pielāgojamo darbību klāsts ir lielisks, K380S ir tikai desmit Fn taustiņi, kurus var mainīt lietojumprogrammā. Ja jums ir svarīga ļoti personalizēta pieredze, es ieteiktu pievērsties lielākiem un augstākas klases modeļiem.

Akumulatora darbības laiks

Akumulatora darbības laiks

Viens no šīs tastatūras lielākajiem trumpjiem ir tās akumulatora darbības laiks. Saskaņā ar Logitech sniegto informāciju ierīce darbojas līdz pat 36 mēnešiem (aptuveni trīs gadus). Tas ir arī būtisks uzlabojums salīdzinājumā ar iepriekšējo modeli. Tastatūras darbības laiks ir palielināts par piecdesmit procentiem.

Man K380s nav bijusi tik ilgi lietošanā – taču mans testa laiks atlikušo baterijas jaudu nav ietekmējis. Nav iespējas to uzlādēt, izmantojot kabeli, – jums vienkārši būs jānomaina AAA bateriju pāris.

Bezvadu tastatūras Logitech Pebble Keys 2 K380s apskats

Cena un pieejamība

Logitech Pebble Keys 2 K380S ieteiktā pārdošanas cena Eiropā ir 54,99 €. Ja vēlaties arī klusu un kompaktu bezvadu peli, varat izvēlēties Pebble 2 Combo komplektu, kurā ietilpst Pebble Mouse 2 M350s. Tas maksā jau 74,99 €, un tajā ietilpst arī Logitech Bolt uztvērējs.

Ņemot vērā kompakto dizainu, ilgo akumulatora darbības laiku un lietotājam draudzīgo programmatūru, šī ir konkurētspējīga cena. Tomēr, ja jums ir liels rakstāmgalds, pie kura plānojat strādāt pastāvīgi, jums vajadzētu apsvērt iespēju iegādāties lielāka izmēra tastatūru ar vairāk funkcijām, piemēram, ergonomisko Wave Keys.

Specifikācijas

  • Savienojuma veids – Bluetooth
  • Savietojams ar operētājsistēmām: Windows 7, Windows 8, Windows 10, iOS, macOS, Android, iPadOS, Windows 11
  • Darbības radiuss – 10 m
  • Svars – 415 g
  • Augstums – 12,4 cm
  • Platums – 27,9 cm

Bezvadu tastatūras Logitech Pebble Keys 2 K380s apskats

Rezumējums

Logitech Pebble Keys 2 K380s ir ievērojami uzlabota salīdzinājumā ar savu priekšgājēju. Logitech ir izstrādājuši noapaļotu dizainu, kas izskatās labi, lai gan pie rakstīšanas ir jāpierod.

Tieši programmatūras jomā ir veikti lielākie uzlabojumi. Options+ ir īpaši jaudīga pakete, kas sniedz Pebble Keys 2 K380 priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem, jo īpaši pateicoties Smart Actions (viedās darbības) attīstībai. Tas apvienojumā ar fantastiski ērto, gandrīz tūlītēju pārslēgšanos starp ierīcēm un līdz pat 3 gadiem ilgu akumulatora darbības laiku padara šo tastatūru par lielisku ierīci.

Ja vēlaties bezvadu tastatūru, ko varat izmantot, dodoties ceļā, vai arī jums ir ierobežots budžets (iespējams, ja esat students), tad Logitech Pebble Keys 2 K380s ir piemērota. Tai vajadzētu kalpot gadiem ilgi, neprasot jaunas baterijas, turklāt tā ir vienkārša, lietotājam draudzīga un ar jautru un kompaktu dizainu, kā arī pietiekami klusa.

Tomēr, ja jums rakstāmgalds ir liels un ceļojot nav nepieciešamības pēc kompaktas tastatūras, tad šī ierīce var šķist mazliet par mazu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top