Tehnoloģijas

Bezvadu datorpeles Logitech Pebble Mouse 2 M350S apskats

Bezvadu datorpeles Logitech Pebble Mouse 2 M350S apskats

Bezvadu pelei jābūt ērtai, kompaktai un uzticamai. Daudzi lietotāji pievērš uzmanību arī stilīgam izskatam. Atšķirībā no spēļu modeļiem mums nav nepieciešami īpaši ātri sensori un papildu pogas, taču Bluetooth savienojamība jau ir kļuvusi par normu.

Ar Logitech Pebble M350s varat izpaust savas emocijas ar modernu, klusu peli, kas pielāgojas jūsu dzīvesveidam un pavada jūs visos piedzīvojumos. Tās gludā, organiskā forma iekļaujas kabatā vai somā un nodrošina ērtu satvērienu. Turklāt, pateicoties tās klusajiem klikšķiem un ritināšanai, varat turpināt darbu, netraucējot apkārtējiem.

Datorpele tiek tirgota trīs krāsās – rozā, balta un grafīta. Tā darbojas ar akumulatoru, un ražotājs mums sola ļoti klusu ierīces darbību.

Iepakojums ne ar ko neizceļas, neliela kastīte. Tā kā esmu ļoti ilggadējs šī zīmola datoru perifērijas fans, ar skumjām atceros krāsainās lielās kastes un “Jaungada” gaidīšanas brīdi, kad tās atvērsim.

Šim jaunajam modelim ir divas interesantas iezīmes:

 • Klusi klikšķi, kas saskaņā ar ražotāja apgalvojumu ir par 90 % klusāki, nekā standarta datorpelēm,
 • Divkāršs savienojuma interfeiss: Bluetooth vai radio kanāls.

Bezvadu datorpeles Logitech Pebble Mouse 2 M350S apskats

Strādāt klusumā

Logitech Pebble M350s modernais dizains un minimālisma stils padara to par lielisku palīgu cilvēkiem, kuri daudz ceļo. Nēsājot to somā vai pat kabatā, tā sekos jums, lai kurp jūs dotos.

Pateicoties trim klusajām pogām un Silent Touch tehnoloģijai, jūs iegūsiet to pašu klikšķināšanas komfortu, ko esat iecienījuši, taču ar daudz mazāku troksni. Logitech Pebble M350s var pieslēgt, izmantojot Bluetooth vai ar ierasto USB uztvērēju peles korpusā. Man iedotajā testa ierīcē, gan USB uztvērējs nebija pievienots. Acīmredzot Logi Bolt USB ir jāiegādājas atsevišķi.

Radīta nākotnei

Pebble Mouse M350s plastmasas komponenti ir izgatavoti no sertificētas pēcpatēriņa pārstrādātas plastmasas, kas dod jaunu dzīvi veco sadzīves elektronikas izstrādājumu plastmasai un palīdz samazināt oglekļa dioksīda emisijas.

Datorpeles papīra iepakojums (ieskaitot produkta iepakojumu) ir izgatavots no FSC (Mežu uzraudzības padome) sertificētiem mežiem. Tas nozīmē, ka izvēloties šo produktu, atbalstāt atbildīgu  mežu apsaimniekošanu.

Pebble Mouse 2 M350s ir sertificēta kā “oglekļa neitrāla” ierīce. Tas nozīmē, ka, pateicoties Logitech ieguldījumiem oglekļa dioksīda emisiju kompensēšanas un likvidēšanas projektos, izstrādājuma un iepakojuma oglekļa dioksīda emisijas pēdas ir samazinātas līdz nullei.

Bezvadu datorpeles Logitech Pebble Mouse 2 M350S apskats

Galvenās iezīmes:

 • Mūsdienīga, īpaši plāna un klusa bezvadu datorpele
 • 1000 dpi optiskais sensors
 • Nodrošina ātru un precīzu kursora darbību
 • Pogu skaits: 3
 • Gluda organiska forma ar noapaļotām malām
 • Savienojamība: Bluetooth vai USB
 • Vairāku ierīču savienošana (līdz 3 ierīcēm)
 • Saderīgs ar Windows 7, 8, 10, Mac OS 10.10 (vai jaunāku), Chrome OS, Linux
 • Akumulatora darbības laiks: 24 mēneši ar vienu AA bateriju (iepriekš instalēta)
 • Sertificēta kā oglekļa neitrāla
 • Iepakojums no atbildīgiem avotiem (FSC)
 • Datorpeles plastmasas komponenti ir izgatavoti no pārstrādātas plastmasas
 • Izmēri: 58,7 x 106,7 x 26,62 mm
 • Svars: 76 g.

Bezvadu datorpeles Logitech Pebble Mouse 2 M350S apskats

Iebūvētais 400 līdz 4000 dpi optiskais sensors nodrošina augstu precizitāti, un tās jutību var pielāgot, izmantojot Logi Options+ lietotni. Ar lietoni var pielāgot peles vidējo pogu ar īsceļiem, piemēram, emocijzīmju ātrai pievienošanai tekstam, lietojumprogrammu aktivizēšanai un mūzikas atskaņošanai. Pateicoties Bluetooth LE savienojamībai un iespējai savienot līdz pat trīs ierīcēs, varat vienmērīgi pārslēgties starp vairākiem datoriem un planšetdatoriem.

 

Interesantas šķita “Smart Action” iespējas, ko piedāvā Logi Options+ lietotne. Var iestatīt katru peles taustiņu uz sev vēlamām funkcijām. Piemērām, “Morning Setup”, Relax Time” un citas.

Savienošana ar datoru vai citu ierīci nesagādāja nekādas problēmas. Ja ierīcē ir pieejams Bluetooth, tad pirmo reizi veidojot savienojumu, pavelciet datorpeles uzlīmes cilni, lai baterija savienotos ar kontaktligzdu, un Pebble M350S automātiski ieslēgsies. Statusa indikators sāks mirgot un datorpele būs gatava veikt savienojumu ar datoru vai citu ierīci. Vēl divas citas ierīces varat pieslēgt attiecīgi spiežot uz labo pogu peles apakšā. Ja savienojums ir veikts indikators vairs nemirgos.

Viss ātri instalējas bez papildu draiveriem, tiek parādīts arī akumulatora uzlādes līmenis.

Viss ātri instalējas datorā bez papildu draiveriem, tiek parādīts akumulatora uzlādes līmenis

Logitech Pebble Mouse 2 M350S darbībā – viss ir perfekti, sensors darbojas precīzi. Man neizdevās piefiksēt pat minimālu aktivizēšanas aizkavēšanos pēc ilgstošas dīkstāves, kad tā pāriet enerģijas taupīšanas režīmā.

Patīkami pārsteidza lietošanas ērtums, esmu pieradis pie “kuprainām” spēļu un biroja pelēm, kad plaukstas vidusdaļa gulstas uz korpusa, bet šeit peles “mugura” ir vairāk plakana, taču, kā izrādījās, arī šāda forma ir diezgan ērta un roka pierod pēc aptuveni 30 lietošanas sekundēm.

Bezvadu datorpeles Logitech Pebble Mouse 2 M350S apskats

Kā jau minēju, konstrukcijā ir izmantoti klusie pogu mikroslēdži, un tie patiešām ir gandrīz bez skaņas, t. i., ir klikšķa skaņa, un to var skaidri sajust, taču tas nav “klikšķis”, bet gan maigs “piesitiens”, līdzīgi kā klēpjdatoru skārienjūtīgo paneļu pogās. Dažiem cilvēkiem, iespējams, būs nedaudz ilgāk jāpierod pie pogām, jo pogas gājiens ir īsāks nekā ierasts. Mani pirksti sākumā bija “pārsteigti”, ka iedarbināšana notiek nedaudz agrāk, nekā tie (pirksti) ir “pieraduši”. Atsevišķi pieskaršos ritentiņam, tas ir ērts – plats un gumijots, rotācija ir maiga, klikšķi nav dzirdami, bet skaidri jūtama katra soļa fiksācija.

Intereses labad es to pat izjaucu (lai izjauktu, pietiek atskrūvēt vienu skrūvīti). Viss pārskatāms un joprojām daudz brīvas vietas, līdzīgi, kā žigulim atverot dzinēja pārsegu. Es tiešām biju sagaidījis ko iespaidīgāku ieraudzīt, jo funkcijas un iespējas M350S ir daudz lielākas nekā daudziem Logitech konkurentiem.

Logitech Pebble Mouse 2 M350S ir ļoti interesanta un daudzpusīga pele mobilai lietošanai. Kompaktais korpuss ļauj to nēsāt līdzi.

Augstā cena (aptuveni 30 eiro) ir diezgan pamatota, salīdzinot ar konkurentiem, jūs maksājat par iespēju divējādi pieslēgties ierīcēm un dažādām operētājsistēmām. Turklāt jūs ietaupāt uz baterijām, reti kurš var piedāvāt tik ilgu autonomu darbību.

Kopumā pele man ļoti patika un dažās vietās pat patīkami pārsteidza: klusa, bet ar lielisku taustes atgriezenisko saiti; ērta lietošana, neraugoties uz tās oriģinālo formu, plašo ritināšanas riteni un universālo izmēru. Iepriekš lietoju kluso Logitech M220 datorpeli, tagad M350S.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top