Ripple

Bils Klintons teiks ievadrunu Ripple rudens konferencē

Šogad Ripple globālā tehnoloģiju rudens konference ar nosaukumu Swell sāksies ar Amerikas Savienoto Valstu 42. prezidenta Bila Klintona ievadrunu

Šogad Ripple globālā tehnoloģiju rudens konference ar nosaukumu Swell sāksies ar Amerikas Savienoto Valstu 42. prezidenta Bila Klintona ievadrunu. Par to 31. jūlijā Ripple pārstāvji paziņojuši kompānijas vietnē.

Klintonam jāsaka runa un jāpiedalās jautājumu un atbilžu sesijā 1. oktobrī Sanfrancisko. Viņa uzstāšanās moderators būs Džins Sperlings, kurš bija divu prezidentu – Klintona un Obamas -ekonomiskais padomnieks.

Rakstā Ripple vietnē atzīmēts, ka prezidents Klintons palīdzēja “uzsākt interneta izaugsmes un izplatības procesu, kā rezultātā tas ieguva pašreizējo veidolu”, kā arī “veicināja to, ka iedzīvotāju nabadzīgākie slāņi savā rīcībā ieguva jaunās tehnoloģijas visas pasaules mērogā”.

Publikācijas autori konstatē, ka mūsdienu tehnoloģijas – digitālie aktīvi un blockchain – liek mums risināt problēmas, kas līdzīgas tām, kādas bija aktuālas līdz ar interneta izaugsmi 1990. g., jo abām parādībām nepieciešams līdzsvars starp novatorisku tehnoloģiju attīstību un risku novēršanu.

Šogad kriptovalūta un politika ir vēl vairāk savijušās, jo Amerikas uzraudzības institūcijas ir sākušas aicināt pastiprināti regulēt kriptovalūtu sektoru. Politiskajā arēnā iziet arī kompānijas, kuru darbības centrā ir digitālās valūtas: nesen publicētie dokumentu liecina, ka Amerikas Coinbase ir nodibinājusi savu “politiskās rīcības komiteju”, kas ļauj vākt ziedojumus politiskām sektora atbalsta kampaņām.

  1. gadā – kā toreiz ziņoja plašsaziņas līdzekļi – Bils Klintons saņēma “savu pirmo bitkoinu” kā fizisku monētu no kriptovalūtu uzņēmēja Meta Rozaka. Šonedēļ Rozaks tādu pašu fizisku bitkoinu uzdāvināja slavenībai Kimai Kardašjanai pokera spēles labdarības turnīra laikā.
Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top