Biržas

Binance panāk vienošanos ar ASV regulatoriem; uzņēmumu turpmāk vadīs Ričards Tengs

Binance panāk vienošanos ar ASV regulatoriem; uzņēmumu turpmāk vadīs Ričards Tengs

Binance ir panākusi izlīgumu agrāk uzsāktajās krimināllietās ar ASV Tieslietu departamentu, Preču nākotnes līgumu tirdzniecības komisiju, Ārvalstu aktīvu kontroles biroju un Finanšu noziegumu apkarošanas tīklu.

Ar šo izlīgumu Binance atzīst atbildību par vēsturiskiem, kriminālsodāmiem atbilstības pārkāpumiem. Vienlaikus jāuzsver, ka Binance netiek vainota nekādās tirgus manipulācijās vai lietotāju līdzekļu pretlikumīgā izmantošanā. Visi lietotāju līdzekļi ir drošībā, un jebkurā laikā ir iespējams tos izņemt no platformas 100 % apmērā.

Binance globāli auga ārkārtīgi strauji nozarē, kas bija savas attīstības sākumposmā. Industrijas tiesiskais regulējums vēl tikai veidojās, un uzņēmums cita starpā pieņēma arī nepareizus lēmumus. Tagad ir pienācis brīdis uzņemties atbildību par šiem pagātnes lēmumiem.

Par savu lēmumu atkāpties no Binance vadības ir paziņojis izpilddirektors Čaņpeņs Žao jeb CZ. Viņa vietā Binance turpmāk vadīs bijušais reģionālo tirgu globālais vadītājs Ričards Tengs, kurš ir augsti kvalificēts vadītājs ar vairāk nekā trīs gadu desmitu pieredzi finanšu pakalpojumu un regulēšanas jomā.

Čaņpeņs Žao, CZ (Changpeng Zhao): “Es atkāpjos no Binance izpilddirektora amata. Lai arī emocionāli tas nebija viegli, tomēr es zinu, ka tā ir pareiza rīcība. Es pieļāvu kļūdas, un man jāuzņemas atbildība. Šis ir vispareizākais solis mūsu kopienai, uzņēmumam un man pašam. Binance vairs nav “mazs bērns”. Ir pienācis laiks ļaut tam staigāt un skriet. Esmu pārliecināts, ka Ričarda vadībā Binance un visas kriptovalūtas nozares labākās dienas ir vēl tikai priekšā. Kā akcionārs un bijušais izpilddirektors ar plašām zināšanām par mūsu uzņēmumu, es joprojām būšu pieejams komandai, lai vajadzības gadījumā sniegtu konsultācijas saskaņā ar kārtību, ko paredz panāktā vienošanās ar ASV institūcijām.”

Ričards Tengs (Richard Teng): “Binance pamati šobrīd ir stiprāki nekā jebkad iepriekš. Uzņēmuma tālākajā attīstībā plānoju izmantot visu, ko esmu iemācījies pēdējo trīs gadu desmitu laikā finanšu pakalpojumu un regulēšanas jomā. Turpmāk plānoju fokusēties uz trīs biznesa virzieniem. Nostiprināt lietotāju pārliecību par uzņēmuma finansiālo spēku un aktīvu drošību. Attīstīt sadarbību ar regulatoriem, nodrošinot augstu standartu ievērošanu visā pasaulē, kas veicina inovācijas, vienlaikus nodrošinot patērētāju aizsardzību. Savukārt sadarbībā ar partneriem turpināšu veicināt Web3 tehnoloģiju izaugsmi un ieviešanu.”

Pirms pievienošanās Binance R. Tengs bija Abū Dabī globālā tirgus (ADGM) Finanšu pakalpojumu regulēšanas iestādes izpilddirektors, Singapūras biržas (SGX) galvenais regulators, kā arī Singapūras Monetārās iestādes korporatīvo finanšu direktors.

Informāciju sagatavoja: Polina Brotjē, Binance pārstāve Latvijā un Igaunijā

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top