Tehnoloģijas

“Coinbase” pārvaldījumā ir 12% no visa kriptovalūtas piedāvājuma

Birža Coinbase

Sharafmaksumov/depositphotos

Kā kļuva zināms no kriptovalūtu biržas “Coinbase” galvenās finanšu direktores Alīsijas Hāsas teiktā Amerikas Kongresa Pārstāvju palātas sanāksmē, lielākā Amerikas kriptovalūtas tirdzniecības platforma “Coinbase” pašlaik pārvalda aptuveni 12% no kopējā digitālo aktīvu piedāvājuma pasaulē.

“Coinbase” lietotāji ir uzticējuši šai platformai uzglabāt savā īpašumā esošo kriptovalūtu 292 miljardu ASV dolāru vērtībā. Salīdzinājumam: pagājušajā gadā šis skaitlis bija gandrīz 90 miljardi ASV dolāri, tas ir, apmēram trešdaļa no šobrīd esošās summas.

Alīsija Hāsa bija viena no sešiem izpilddirektoriem, kuru pagājušajā nedēļā uzaicināja piedalīties Amerikas Kongresa Pārstāvju palātas Finanšu pakalpojumu komitejas sanāksmē. Finanšu pakalpojumu komitejas sanāksmē piedalījās arī “Bitfury” izpilddirektors Braiens Brūks, “Paxos” dibinātājs Čārlzs Kaskarila, kā arī “FTX” un “Alameda Research” izpilddirektors Sems Bankmens-Frīds, “Stellar Development Foundation” izpilddirektors Denelle Diksons un “Circle” izpilddirektors Džeremijs Ellers.

Runājot par kriptoindustrijas atbildību pret kriptovalūtu īpašniekiem, Alīsija Hāsa no “Coinbase” atzīmēja, ka kriptobiržai ir 73 miljoni klientu no visas pasaules.  Starp biržas klientiem ir 10 tūkstoši juridisko personu, kā arī 185 tūkstoši lietojumprogrammu izstrādātāju. Tomēr paliek jautājums, ko “Coinbase” darīs, lai apdrošinātu klientu uzglabāto kriptovalūtu, ņemot vērā to, ka ASV FDIC un SIPC standarta programmas nav tieši piemērojamas digitālajiem aktīviem.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top