Visas ziņas

Cougar Phontum Pro spēļu austiņas tagad – sērijveida produkts

Cougar Phontum Pro spēļu austiņas beidzot ir kļuvušas par sērijveida produktu

Foto: Cougargaming

Cougar beidzot ir uzsācis spēļu austiņu Phontum Pro sērijveida ražošanu. Šis modelis tika pirmo reizi demonstrēts Computex izstādē 2018. gadā, un pagājušā gada decembrī ražotājs paziņoja par produkta izlaišanu.

Phontum Pro modeļa pamatā ir Phontum austiņas, bet jaunais modelis ir papildināts ar integrētu digitālo-analogo pārveidotāju. Tas tiek aktivizēts, kad ir veikts savienojums caur USB. Strāvas padeve, kas šajā gadījumā tiek nodrošināta caur USB, tiek izmantota arī austiņās iebūvētajam ARGB apgaismojumam. Papildus ir pieejami 3,5 mm diametra TRRS 4 adapteri.

C-Media Xear3D digitālā signāla procesors imitē virtuālo telpisko skaņu 7.1 formātā. Frekvenču diapazons ir 20-20 000 Hz, jutība ir 98 ± 3 dB, pretestība ir 32 omi. Papildus komplektācijā tiek piedāvāts vēl viens ausu spilventiņu pāris: viens ir paredzēts spēlēm, otru ražotājs iesaka izmantot, ja austiņas tiek izmantotas ārpus telpām ar mobilo ierīci. Noņemamajam mikrofonam ir aktīva trokšņu samazināšanas funkcija, frekvences jutība 100–10 000 Hz un jutība –47 ± 3 dB.

Ražotājs vēl nav izziņojis jaunuma cenu.

Avots: Cougargaming

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top