Dash

Dash izstrādātāji brīdinājuši masternodes īpašniekus

Dash Core komanda, kas nesen laida klajā darba relīzi v0.12.3.2Dash Core komanda, kas nesen laida klajā darba relīzi v0.12.3.2, vērsusies pie lietotājiem ar lūgumu izvairīties no šai versijai neatbilstošas masternodes.

Saskaņā ar izstrādātāju teikto – tas var izraisīt lietotāju izslēgšanu no maksājumu cikla pēc tā saukto “sporku” ieviešanas, kas pasargā tīklu no nejauša forka atjauninājuma laikā.

“Visiem masternodes pirms gaidāmā sporka (daudzpakāpju forka) jābūt versijā 12.3.2 (70210) – tāpat kā tas bija obligāti testa tīklam koda atjauninājumu periodā”.

Tomēr – kā paskaidrojuši komandas pārstāvji – brīdinājums attiecas tikai uz masternodes īpašniekiem un neskars parastos lietotājus.

Masternodes īpašniekam Dash tīklā jāpieder 1000 monētām kā ķīlas nodrošinājumam un IP adresei, kas pieejama online ne mazāk kā 23 stundas dienā.

Atzīmēsim, ka Dash Core relīzē v0.12.3.2 tika novērstas vairākas kļūdas un uzlabota sākotnējā sinhronizācija.

Atgādināsim, maijā Dash Core komanda paziņoja par trīs jauniem priekšlikumiem tīkla uzlabošanā: speciālās transakcijas, determinētie masternodes saraksti un vienkāršota masternodes sarakstu pārbaude.

Jūnija beigās kriptovalūta Dash apsteidza Bitcoin Cash un Litecoin pēc transakciju diennakts apjoma.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top