Visas ziņas

Eksperti par kompānijas Tesla investīcijām bitkoinā

Pazīstamais treideris ar segvārdu Whale Panda uzskata, ka Masks tāpēc tik bieži savos tvītos ir pieminējis Dogecoin, jo nevarēja pārāk daudz rakstīt par bitkoinu – “tas viņam radītu problēmas”.

RoboForex vadošais analītiķis Dmitrijs Gurkovskis atgādina, ka Masks ar piekļuvi tik lielai auditorijai spēj radīt ažiotāžu ap jebkuru aktīvu – lai tā būtu kriptovalūta, GameStop vai Cyberpunk 2077 izstrādātāju akcijas. Parasti pēc vērienīga pieauguma šie aktīvi tapat tiek koriģēti uz iepriekšējo vērtību pusi.

“Šī situācija katrā ziņā rada „galvassāpes” regulatoriem, jo viņiem ir jānovērtē – cik lielā mērā tāds vai citāds paziņojums pārkāpj esošās normas, un vai tas nav publicēts, lai gūtu personīgu labumu. 2018. gadā SEC uzlika Maskam soda naudu 20 milj. $ apmērā par viņa tvītiem un piespieda aiziet no Tesla direktoru padomes priekšsēdētāja amata. Tā, iespējams, nav biznesmeņa pēdējā soda nauda par paziņojumiem sociālajos tīklos”, – uzskata Gurkovskis.

Riska kapitāla kompānijas Morgan Creek Digital līdzdibinātājs Entonijs Pompliano ir pārliecināts, ka tirgū tagad ienāks vairāk korporāciju.

Viens no Winklevoss Capital un kripto biržas Gemini dibinātājiem Kamerons Vinklvoss Tesla investīcijas nodēvējis par tālredzīgu soli.

Viņa brālis Tailers piebildis, ka kompānijas ieguldījumi bitkoinā apstiprina – skaidra nauda ir “atkritumi”, jo Tesla devusi priekšroku “to apmainīt pret drošu naudu”.

Bijušais ASV Finanšu ministrijas Naudas apgrozības kontroles pārvaldes vadītājs Braiens Brūkss paziņoja, ka Teslas investīcijas bitkoinā ir “aizraujoša ziņa” kripto industrijai. Pārējiem cilvēkiem “tā ir mazliet biedējoša ziņa”, jo tā liecina par pasaules galveno valūtu vērtības samazināšanos. “Potenciāli bitkoins ir daudz stabilāks vērtības avots ilgtermiņa perspektīvā”, – paskaidroja Brūkss.

CEX.IO Broker datu analīzes nodaļas vadītājs Jurijs Mazurs atzīmē, ka tirgus zibenīgā reakcija un bitkoina jauna vēsturiskā maksimuma sasniegšana kārtējo reizi liecināja par pirmās kriptovalūtas potenciālu. “Viss norāda uz to, ka augšupejošā tendence turpināsies – un jau februārī aktīva cena var pieaugt līdz 50 000 $”. Par tuvāko mērķa atzīmi Mazurs nosauc 48 051 $. “To izdosies ātri pārvarēt, ja sekos jauns investēšanas vilnis bitkoinā no korporatīvā segmenta puses”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top