Tehnoloģijas

Elektriskais FIAT 500e ieguvis dzīvesstila izdevuma “GQ” Gada mašīnas titulu

Elektriskais FIAT 500e ieguvis dzīvesstila izdevuma “GQ” Gada mašīnas titulu

Pasaulē vadošais vīriešu žurnāls ’’GQ’’ balvu pasniegšanas ceremonijā “”GQ” Auto Balva 2022” elektriskajam FIAT 500e piešķīris “Pilsētas auto gada balvu”. Šī ir 25. balva šim pilnībā elektriskajam FIAT modelim, kas šogad debitēja pasaules tirgos.

Šogad žūrija nu jau četrpadsmitajā “GQ” Auto balvā īpašu uzmanību pievērsa elektromobiļiem. “GQ” eksperti aplūkoja automašīnas, kas iedvesmotu un liktu straujāk pukstēt ikvienai autobraucēju sirdij, vienlaikus saglabājot automobiļa būtiskās īpašības. Jaunais pilnībā elektriskais FIAT 500e atbilda šim kritērijam.

“Balvas saņemšana no tik starptautiski atzīta izdevuma ir patiesi ievērojams notikums FIAT 500e veiksmes stāstā. Jaunajā modelī dizaineri un inženieri ir ne tikai apvienojuši 65 gadus vecā modeļa krāšņo pagātni un pamatvērtības, bet arī pavēruši ceļu ilgtspējīgām alternatīvām pilsētas mobilitātei. Ikoniskais trešās paaudzes FIAT 500 izceļas ar savu moderno dizainu, pieejamo cenu, un ir īsts ilgtspējīgas mobilitātes simbols. Izstrādāts, konstruēts un ražots FIAT mājās Turīnā, kārtējo reizi demonstrējot ražotāja spēku pilsētas iedzīvotāju siržu iekarošanā,” teic ’’Autobrava’’ pārstāvis Uvis Braunfelds.

Dzīvesstila izdevums “GQ” tika savaldzināts ar jauno elektriskā FIAT 500e izmēru šarmu, vieglo darbību un klasisko dizainu. Pēc žūrijas domām, visi šie elementi lieliski iederas romantiskā pilsētas automašīnā, kas pat 65 gadus pēc tam, turpina raisīt apbrīnas viļņus.

“No atjaunotajiem retro modeļiem, kas manāmi ielās, leģendārais FIAT 500e ir neapšaubāmi labākais. Romantisks un uzticams pilsētas auto modelis. Ja ir pievilcīgāks veids par FIAT 500e, ar ko pārvietoties pa pilsētu, mēs to neesam atraduši. Šī jaunā versija iemieso pilnīgu relaksāciju un bezrūpību,’’ sacīja ’’GQ’’ redaktors Pols Hendersons.

Jaunā elektriskā FIAT 500e ilgtspējīgā filozofija nav atspoguļota tikai elektromotorā. Izturība atspoguļojas arī auto salonā – salona materiāli un sēdekļu polsterējums ir izgatavoti no poliestera, kas izgatavots no jūrā un uz sauszemes savāktas otrreizēji pārstrādātas plastmasas.

FIAT 500e, kas Eiropas tirgos debitēja pērn, veic līdz 320 kilometru garu distanci ar pilnu akumulatoru. Jaunais itāļu ražotāja elektroauto 3,1 sekundē sasniedz 50 km/h un tās jauda ir 87 kW. Šajā transportlīdzeklī uzstādītā uzlādes sistēma paātrina uzlādes laiku – pēc 5 minūšu uzlādes tas spēj nobraukt optimālo attālumu pilsētā – 50 kilometrus. Lai uzlādētu elektromobiļa akumulatoru līdz pat 80 procentiem, tas aizņem vien 30 līdz 35 minūtes.

Par AUTOBRAVA Motors:

Autobrava Motors” sadarbojas arī ar citiem zīmoliem, tostarp SEAT, JEEP CUPRA, ABARTH, Alfa Romeo, kas nodrošina auto tirdzniecību, autorizētu automašīnu servisu un dibināts 2010. gadā un atrodas Krasta ielā 42, Rīgā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top