Tehnoloģijas

Ford Mustang Mach-E” ziemas testa foto un video

Ford elektroauto 2020

Kompānija “Ford” ir padarījusi plašāk pieejamus dažus “Mustang Mach-E” auto ziemas testa foto un videomateriālus, izziņojot jaunās ziņas par elektrisko krosoveru rezervēšanu.

2019. gada novembrī kompānija “Ford” izziņoja informāciju par pirmo elektrisko krosoveru “Mustang Mach-E” un pirmo “Ford” elektrotransportlīdzekli. Par jauno transportlīdzekli bija saņemtas labas atsauksmes, un autoražotājs sāka veikt rezervāciju 500 ASV apjomā par katru opcijas līmeni.

Dažas nedēļas pēc jaunā auto laišanas klajā kompānija “Ford” savā mājāslapā atcēla opciju “Pirmais izlaidums”, jo viņi sāka saņemt pārāk daudz rezervācijas pieprasījumus.

Ford Mach E 2020

Šobrīd kompānija “Ford” norāda, ka visu pilnpiedziņas elektriskā krosovera versija līdz šim ir pati populārākā:

“Mustang Mach-E” visu pilnpiedziņas sistēma ir izrādījusies populāra starp klientiem visā ASV, īpaši ziemeļu un rietumu štatos. Gandrīz trīs ceturtdaļas no veiktajām rezervācijām ir ar pilnpiedziņu.

Roberts Iorio, “Ford Mustang Mach-E” transportlīdzekļu inženierijas vadītājs, sniedza savu komentāru par jaunajām automašīnām:

““Mach-E” pilnpiedziņa ir izstrādāta tā, lai sniegtu pārliecību un drošību autovadītājam uz ceļa jebkādos laikapstākļos. Jaunajā transportlīdzeklī ir integrēta e- piedziņa, visu riteņu piedziņas kalibrēšana un bremžu vadība optimizē iekārtas, lai nodrošinātu tūlītēju reakciju zemas vilces apstākļos un nodrošinātu labu sniegumu pat ziemas laikā.

Kompānija “Ford” ir pārbaudījusi “Mustang Mach-E” automašīnu prototipus sniegotā laikā un plašākai sabiedrībai pieejami jaunā automobiļa foto un videomateriāli.

“Mustang Mach-E” cena ir sākot no 43 895 ASV dolāriem, neskaitot federālo nodokli 7500 ASV dolārus; līdz ar to sākuma cena ir samērā pievilcīga šiem jaunajiem elektromobiļiem.

Kompānija “Ford” norāda, ka automšīnas būs jau pieejamas 2020. gada beigās, Eiropā un ASV tās būs gaidāmas no oktobra.

Mustang Mach-E video

Avots: Electrek

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top