Austiņas

Kompānija “Huawei” prezentē “FreeBuds Lipstick TWS” austiņas ar ANC un darbības laiku līdz 24 stundām

FreeBuds Lipstick austiņas

Kompānija “Huawei” Vīnē prezentēja ne tikai ar viedtālruni “Nova 9” un viedpulksteni “Watch GT 3”, bet arī iepazīstināja ar jaunajām austiņām “FreeBuds Lipstick TWS” ar aktīvu trokšņu slāpēšanas sistēmu.

Austiņu korpuss ir izgatavots no nerūsējošā tērauda, ​​kas ir izturīgs pret koroziju. Korpusa dizains atgādina sieviešu lūpu krāsas ietvaru. Korpuss ir izgatavots zelta un melnā krāsā, taču pašas austiņas ir sarkanā krāsā. Iepakojuma kastīte ir aromatizēta, lai tās saņēmējs būtu patīkami pārsteigts. Tomēr ir jāatzīst, ka aromāts ar laiku pazūd.

FreeBuds Lipstick austiņas sievietēm

Austiņas ir aprīkotas ar 30 mAh akumulatoru. Izslēdzot trokšņu slāpēšanas sistēmu, austiņu darbība mūzikas atskaņošanas režīmā ilgst 4 stundas. Aktivizējot ANC, austiņu darbības laiks samazinās par 1,5 stundu. Autonomais akumulatora darbības laiks ir attiecīgi 24 stundas un 20 stundas. Korpusā austiņas tiek uzlādētas stundas laikā. Paša korpusa uzlāde bez austiņām aizņem tikpat daudz laika.

Jāatzīmē, ka austiņām ir arī IPX4 klases aizsardzība pret putekļiem un mitrumu. “Huawei FreeBuds” darbojas savienojumā ar Android un iOS ierīcēm. Sinhronizāciju var veikt, izmantojot Bluetooth 5.2 protokolu.

Cena

Oficiālā “Huawei FreeBuds” bezvadu austiņu cena Eiropā ir 249 eiro.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top