Tehnoloģijas

“Huawei Watch GT 3” viedpulkstenis ar 42 mm vai 46 mm displeju

Huawei Watch GT 3 42 un 46mm

Kompānija “Huawei” ir prezentējusi jaunu viedpulksteni “Huawei Watch GT 3”, kurš būs pieejams divās versijās: ar 42 mm vai 46 mm displeju.

Viedpulkstenis ir aprīkots ar klasisku apaļu 1,32 “vai 1,46” displeju un ar kustību vadību. Abi pulksteņa modeļi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda, bet pulksteņa aizmugures panelis ir izgatavots no kompozītmateriāla. Mazākais pulksteņa modelis sver 35 g, bet lielākais modelis ir par 7,6 g smagāks.

“Huawei Watch GT 3” ir pirmais viedpulkstenis GT sērijas līnijā, kuram ir griežams ritentiņš. Pulkstenim ir pieejamas plašas interfeisa pielāgošanas iespējas. “Huawei” piedāvā vairāk nekā 10 000 dizainu, kā arī siksniņas no dažādiem materiāliem: tērauda, ​​ādas, neilona un fluorelastomēra.

42 mm modelim ir 7 dienu akumulatora darbības laiks, ja  tas darbojas ierastā režīmā. 46 mm modeļa akumulatora darbības laiks ar vienu uzlādi ilgst līdz divām nedēļām. GT sērijas viedpulkstenim ir ātrās akumulatora uzlādes atbalsts.

“Huawei Watch GT 3” pulkstenim TruSeen 5.0 tehnoloģija nodrošina sirdsdarbības uzraudzību, SpO2 sensors nosaka pulsa ātrumu un skābekļa daudzumu. Ar pulksteni var izmērīt ķermeņa temperatūru, stresa līmeni, ir iespējams sekot līdzi menstruālajam ciklam un uzraudzīt miega kvalitāti, tāpāt pulkstenī ir integrēts arī GPS.

“Huawei Watch GT 3” atbalsta 100 treniņu režīmus. Viedpulkstenī var izveidot treniņu plānu, ņemot vērā pulksteņa lietotāja ieradumus un fizisko stāvokli. Metrikas noteikšanai tiek izmantota Huawei Health programmatūra.

huawei watch gt3 42mm 46mm

Cenas
Oficiālā ražotāja ieteiktā “Huawei Watch GT 3” viedpulksteņa ar 42 mm displeju cena Eiropā ir 329 eiro, bet viedpulksteņa modeļa ar 46 mm displeju cena ir 349 eiro.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top