Visas ziņas

Horizen (ZEN) tīkla atjauninājums

ZenCash komanda Twitter publicējusi informāciju par jauno atjauninājumu. ZEN 2.0.15 ir obligāts, programmatūras jaunā versija pilnībā izslēdz uzbrukuma 51 veikšanu tīklam. Par to raksta AMBCrypto.

Visiem maininga pūliem, nodēm un makiem jāuzstāda ZEN 2.0.15 līdz blokam 392512, kurš pēc saraksta tiks veikts 10. oktobrī. Kā paziņo komanda – atjauninājums nav hardforks, bet tikai aizstāj jau veco versiju ZEN 2.0.14. Tagad kriptovalūtas programmatūra ir pilnībā noturīga pret uzbrukumu 51. Atgādinām – jūnijā Horizen piedzīvoja hakeru uzbrukumu, kā rezultātā krāpniekiem izdevās kriptovalūtas tīklā veikt monētu divkāršus izdevumus.

Papildus galvenajām ievainojamībām – izstrādātāji izlaboja arī vairākas nekritiskas kļūdas. Piemēram, tika atrisināta ziņojuma kļūda maka skenēšanas gadījumā.

Programmētāji precizēja, ka atjauninājums ir svarīgs un obligāts visiem. Visi ZEND Swing maki, kas neuzstādīs jauno programmatūras versiju līdz 10. oktobrim, nebūs pieejami. Maineri un nodu operatori ar veco ZEN versiju nevarēs nosūtīt un saņemt kriptovalūtu, līdz kamēr netika atjaunināti līdz ZEN 2.0.15.

Lai izvairītos no jucekļa un kļūdām, Horizen komanda publicē detalizētu atjauninājuma uzstādīšanas instrukciju. Lietotājs ar segvārdu  Nanimalisimo pieprasījis paskaidrojumus par situāciju ar monētām biržās.

Šobrīd Horizen atrodas Coinmarketcap 80. rindā un tiek novērtēts 16.61 dolāru apmērā par monētu. Pēdējā diennaktī altkoina cena gandrīz nav kritusies.

Šķiet, ja Horizen ir milzīgas attīstības perspektīvas – īstais laiks sākt mainot monētu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top