Visas ziņas

Video, kurā elektromobilis ar Huawei Inside platformu veikli tiek galā ar haosu uz Ķīnas ceļiem

Huawei Inside autopilots

Mēs jau esam redzējuši daudzus video par Tesla autopilota darbību, taču tie bija ne pārāk noslogotu Amerikas un Eiropas ceļu siltumnīcas apstākļi.

Pirms dažām dienām rakstījām, ka vairāki lielie Ķīnas autoražotāji gatavo savus elektromobiļus ar Huawei platformu – to atšķirīgā iezīme būs logotips Huawei Inside. Kompānijas top menedžeris arī paziņoja, ka Huawei Inside elektromobiļi varēs nobraukt līdz 1000 km pilsētā un tiem būs pilnvērtīgs autopilots, kādu Tesla sapņos nav redzējusi.

Tagad mēs varam uzskatāmi novērtēt Huawei izstrādātās autonomās vadības sistēmas darbību reālajā dzīvē uz reāla koplietošanas ceļa ar diezgan haotisku satiksmi. Šo video publicējis kāds vietējais blogeris. Skats uz ceļu – no Arcfox Alpha S salona.

Tas ir pirmais elektromobilis, kas iekļauts programmā Huawei Inside. Tā sērijveida versija parādīsies šī gada ceturtajā ceturksnī, bet ražotājs ir liela Ķīnas valsts kompānija BAIC. Autopilota darbu blogeris novērtē ļoti pozitīvi: viņš uzskata, ka tādu izveicību var apskaust pat autovadītāji ar lielu stāžu. Tiešām jāatzīmē, ka auto ātri un savlaikus reaģē uz šķēršļiem (īpaši tādiem kā motociklisti), kuru uz Ķīnas ceļiem netrūkst. Tēze par Huawei autopilota pārākumu pār Tesla autopilotu, protams, ir strīdīga, taču, spriežot pēc šī videoklipa – Huawei zina, par ko runā, un ir diezgan pārliecināti par savu izstrādi.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top