Jaunāko Huawei FreeBuds 3i austiņu apskats
Jaunākās Huawei FreeBuds 3i austiņas no iepriekšējā modeļa atšķiras ne tikai ar nosaukuma burtu – tām ir jauna forma, atšķirīgs dizains, uzlabota aktīvo trokšņu slāpēšanas sistēma un arī cits. Vairāk par Huawei FreeBuds 3i – apskatā.
Iepakojums
Huawei FreeBuds 3i ir baltā, gaumīgā iepakojumā ar kvalitatīvu druku. Līdzīgs bija arī iepriekšējam austiņu modelim. Iekšpusē – austiņu uzglabāšanas kārbiņa, kas reizē ir arī lādētājs austiņām. Iepakojumā vēl ir atsevišķas kastītes, kurās atradīsiet maināmus ausu silikona uzgaļus, USB-C kabeli uzlādei un daudz informācijas papīra formātā.
Austiņu dizains
FreeBuds 3i ir pilnībā pārveidots dizains, ja salīdzina ar FreeBuds 3. Tās tagad ir aprīkotas ar nomaināmiem silikona uzgaļiem, sniedzot lielisku skaņas izolāciju to lietotājam. Jaunās austiņas, salīdzinot ar iepriekšējo modeli, daudz mazāk rada slodzes sajūtu ausīm, ja ilstoši tiek lietotas. Pateicoties savai formai FreeBuds 3i labāk turas ausīs, vismaz manās, bet tas ir individuāli, protams.
Korpuss 3i ir glīts, visas detaļas lieliski saderas kopā. Austiņu uzglabāšanas kārbiņas magnēti no neliela attāluma burtiski izrauj tās no rokām, it kā sakot: “Ir pienācis laiks uzlādei! ”
Huawei izstrādātājiem izdevies uzburt to uzglabāšanas kārbiņas aizvēršanas skaņu. Tā ikdienas rituālam piešķir īpašu šarmu.
Savienojums
Savienojums ar viedtelefonu ir vienkāršs un saprotams. Atveru Bluetooth iestatījumus, aktivizēju (ja tas jau nav izdarīts) un Huawei FreeBuds 3i austiņas telefons ir atradis. Ja viedtālrunis ir Huawei un programmaparatūra nav vecāka par EMUI 10, tad tas nav nepieciešams. Atverot uzglabāšanas kārbiņas vāciņu, viedtelefona ekrānā jau būs redzams aicinājums izveidot savienojumu. Vienreiz savienojot, nākamās reizes tas vairs nebūs nepieciešams – abas ierīces momentāli savienotas.
Ja jums ir jāsavieno FreeBuds ar citu ierīci, tad aizmugurē ir maza poga. FreeBuds 3i ir savienojams ar absolūti jebkuru ierīci, pat ar citu zīmolu ierīcēm -planšetdatoriem, galddatoriem vai citām daudzfunkcionālām ierīcēm.
Un šajā procesā nekas nesprūst, neraustās – neatkarīgi no tā, kā jūs pagriežat galvu un atkāpjaties no skaņas avota. Protams, saprāta robežās, tas ir, līdz 10 metriem un vēlams bez betona konstrukcijām, par to parūpēsies Bluetooth 5. Ierīce, ar kuru tiek savienotas austiņas jābūt protams Bluetooth atbalstam.
Izslēdziet pasauli
Trīs iebūvētie mikrofoni (divi ārpusē, viens iekšpusē) ir atbildīgi par aktīvo trokšņu slāpēšanu. Algoritmi automātiski pielāgojas apkārtējiem trokšņiem un burtiski ar atpakaļejošā viļņa palīdzību nomācot ārējās skaņas.
Trokšņu slāpēšana darbojas lieliski un ļoti vienkārša. Paturot pirkstu dažas sekundes uz austiņu kapacitīvajiem sensoriem, ārējie trokši tiek noslāpēti – trokšņu samazināšana līdz 35 dB.
Pielietojums
Lietojumprogramma Ai Life ir pieejama tikai operētājsistēmā Android (pakalpojumos Google Play un AppGallery). Izmantojot to, jūs varat atjaunināt austiņu programmaparatūru un mainīt skārienjutīgo zonu iestatījumus. Piemēram, divreiz pieskaroties kreisajai austiņai ir iestatīta atskaņošana vai pārslēgšanās uz nākamo dziesmu, un tā pati darbība labajā pusē apturēs dziesmu vai sāks to atskaņot no jauna. Šeit jūs varat arī izvēlēties piezvanīt balss palīgam un iespējot / atspējot aktīvo trokšņu slāpēšanu. Ar lietojumprogrammu jūs varat arī pilnībā izslēgt trokšņu slāpēšanu. Es vēlētos arī iespēju pielāgot skaļuma kontroli, bet, diemžēl, šeit nevar iztikt bez tālruņa.
Ar iOS šādas operācijas nedarbosies. Jūs varat pievienot tikai austiņas. Acīmredzot atjauninājumu instalēšana arī nedarbosies, ja jums ir iPhone, iPad vai iPod.
Tāpēc es neieteiktu izmantot šīs austiņas ar Apple ierīcēm, jo atjauninājumi ir svarīga to funkcionalitātes sastāvdaļa. Piemēram, lietošanas nedēļā ieradās divi atjauninājumi, un vienā no tiem bija caurspīdīguma režīms. Huawei arī pastāvīgi uzlabo savienojumu stabilitāti un Bluetooth protokolu kopumā.
Skaņa
Austiņas skan labi, 10 mm skaļruņi nodrošina jaudīgus basus, var sajust ikvienas skaņas nianses un baudīt izcilo skanējumu. Huawei FreeBuds 3i tomēr nevar saukt par labākajām audio austiņam, jo pietrūkst lossless, apt X, LDAC tehnoloģijas. Karstasinīgam melomānam pietrūkst skaņas dzidruma un dziļuma, bet 95% lietotāju noteikti priecāsies par skaņu.
Freebuds 3i labi akcentē basus. To ir daudz, bet ne pārāk daudz, lai absorbētu visas pārējās frekvences. Jūs dzirdēsiet augšas kuras šeit vienkārši bombardē, dzirdēsiet vidus – maigus un patīkamus.
Es ar šīm austiņām klausījos: džezu, roku, progresīvo, popu, elektroniku. Katru no tiem Freebuds 3i atskaņo ļoti pārliecinoši.
Cik ilgi Huawei FreeBuds 3i strādā bez uzlādes?
Austiņu autonomija ir pietiekoša – 3,5 stundas mūzikas atskaņošanai, un kopā ar uzglabāšanas kārbiņu tas jau ir 14,5 stundas. Protams, tas viss ir atkarīgs no skaļuma un klausīšanās satura, kā arī no trokšņu slāpēšanas. Darbības laiku es netestēju ar pulksteņa precizitāti, bet manā gadījumā “ausis” strādāja nedēļu ar periodisku uzlādi. Vienu dienu austiņas izmantoju pāris stundas, otru – tikai pusstundu, bet katru dienu. Katrā ziņā nav slikti.
Atzinums
Esmu testējis dažas austiņas, kuras skan slikti un ir ļoti dārgas. Šķiet, ka FreeBuds 3i austiņas pēc jaudas, iespējām un dizaina varētu maksāt ļoti dārgi, bet tā nav.
Austiņām ir lieliska aktīvā trokšņu slāpēšanas sistēma. Es nevaru iedomāties, kā mēs agrāk varējām dzīvot bez šīs funkcijas. Laba lieta ir jauninājums, kāds nebija iepriekšējam modelim – izņemot austiņu, atskaņotā mūzika izslēdzas un tiklīdz ielieciet ausī atkal atpakaļ ierīci, mūzika automātiski atkal ieslēdzas.
Huawei Freebuds 3i ir arī daži mīnusi. Austiņu uzglabāšanas kārbiņas korpuss ir no salīdzinoši mīksta materiāla izgatavots, kuru ir neērti atvērt ar vienu roku. Nepilnīga funkcionalitāte iOS un iPadOS ierīcēm un lēns savienojums ar tām.
Tomēr, ja jums ir Android, tad tas viss pilnībā izlīdzinās. Austiņas kļūst ļoti, ļoti labas – lieliska skaņa, laba trokšņu slāpēšanas sistēma un lieliska saziņa.