Tehnoloģijas

Jaunā salokāmā Huawei Mate X2 dizains tika atklāts, pateicoties Eiropas sertifikācijai

Paredzams, ka otro salokāmo Huawei viedtālruni sāks ražot 2020. gada trešajā ceturksnī. Ļoti iespējams, ka telefonam būs tāda pati forma, kā pērnā gada modelim Huawei Mate X. Jauns dizaina patents, ko Ķīnas kompānija iesniegusi EUIPO (Eiropas Savienības Intelektuālā īpašuma birojs). Patents parāda Huawei Mate X2 ar garu ekrānu – kā planšetei, kas būs salokāms no vidus. Dizains, acīmredzot, nedaudz atšķirsies – Mate X2 būs salokāms uz iekšpusi, un nevis ārpusi, kā iepriekšējais modelis. Salocītā veidā būs vertikāls sānu panelis ar divām kamerām. Tikmēr atvērtā veidā Huawei plāno realizēt četras kameras. Pašreiz nekādas nianses netiek atklātas un mēs varam vērot patentu.

Jaunā salokāmā Huawei Mate X2 dizains tika atklāts, pateicoties Eiropas sertifikācijai

Mate X2 vertikālajam sānu panelim būs grope stilus irbulim. Kā redzams attēlā – telefonam būs elektroniska pildspalva ērtākai lietošanai, veicot kādus uzdevumus, piemēram – tajā varēs pat zīmēt, jo izvērstā veidā tas būs pietiekami liels. Vēl viena pamanāma detaļa ir tas, ka Huawei Mate X2 ir nedaudz izliekti stūri, salīdzinot ar tā priekšteci. Diemžēl patents neatklāj aparāta tehniskos parametrus.

Mate X2 būs procesors Kirin

Tomēr pārliecinoši var paredzēt, ka Mate X2 būs procesors Kirin 990 5G. Turklāt tiek uzskatīts, ka telefonam būs uzlabots dizains, labāks šarnīrmehānisms, kā arī labāks displejs. Tas arī pamatā viss, ko mēs šobrīd zinām par Mate X2. Aptuvenā cena 2850 eiro, 8 GB operatīvā atmiņa un 512 GB iebūvētā atmiņa.

Avots: 91Mobiles

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top