Visas ziņas

Huawei maksimāli vienkārši atrisina problēmu, kas saistīta ar Google lietotņu un vairāku citu programmu trūkumu tās viedtālruņos

Kā Huawei iztiek bez Google

Jaunie Huawei viedtālruņi joprojām nevar saņemt Google pakalpojumus, ja nerunājam par vecajiem modeļiem jaunā “iesaiņojumā”. Kompānijai jau ir savs lietotņu veikals AppGallery, kurā ir daudz programmu, bet, protams, tur nav Google lietotņu.

Un šo problēmu Huawei piedāvā risināt maksimāli vienkāršā veidā. Šo veidu sauc par AppSearch. Tā ir atsevišķa lietotne, kas jau iepriekš ir instalēta jaunajam Huawei P40 Lite, un, iespējams, tiks iepriekš instalēta visiem kompānijas jaunumiem.

AppSearch ļauj atrast nepieciešamās lietotnes (apk failus) svešos resursos, lejupielādēt un instalēt manuāli. Vispirms jau tas ir nepieciešams, lai instalētu Google, WhatsApp, Instagram un citas vairumam lietotāju nepieciešamās lietotnes. Interesanti, ka dažas programmas AppSearch piedāvā instalēt tieši no svešiem lietotņu veikaliem – tostarp Amazon AppStore, APKPure vai apkmonk.

Protams, daži lietotāji vienalga ies garām Huawei viedtālruņiem, baidoties saskarties ar kaut kādām grūtībām vai domājot, ka nākotnē parādīsies jaunas problēmas, taču kopumā pat sākotnējais Google servisu trūkums patiesībā nav problēma.

Avots: Huaweiupdate

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top