Tehnoloģijas

Huawei Watch Buds apskats

Huawei Watch Buds apskats

HUAWEI Watch Buds ir pirmais viedpulkstenis, ko izlaidusi liela tehnoloģiju kompānija, kurā ir ievietots bezvadu austiņu pāris.

Pulkstenim ir klasiska, Huawei ierīcēm raksturīga, apaļa ciparnīca, alumīnija korpuss un ādas siksniņa. Tā kā šis ir viedpulkstenis ar austiņām iekšpusē, es gaidīju, ka tas būs masīvs, taču jāsaka, ka tas mani pozitīvi pārsteidza, jo nav daudz lielāks par ierasto izmēru. Viedpulksteņa izmēri (P x G x A mm) 47 x 47,5 x 14,99, un tā svars ir 66,5 grami.

Huawei Watch Buds apskats

HUAWEI Watch Buds komplektā ir uzlādes ierīce ar vadu. Lādētājs ir bezvadu ar nelielu iedobumu diska centrā, kurā novietot pulksteni. Tas ir izgatavots no oksīdu keramikas, kas nodrošina efektīvu siltuma izkliedi un novērš pārkaršanu.

Komplektācijā ir arī iestatīšanas rokasgrāmata un buklets ar QR kodu, lai lejupielādētu HUAWEI Health lietojumprogrammu, kas nepieciešama viedpulksteņa savienošanai ar viedtālruni.

Turklāt ražotāji kastītē ir ievietojuši divus aizzīmogotus maisiņus ar maināmiem L un S formāta ausu spilventiņiem, savukārt vidēji lieli M formāta ausu spilventiņi tradicionāli jau atrodas uz austiņām.

Huawei Watch Buds apskats

HUAWEI Watch Buds austiņas ir melnā krāsā ar rūdīta tērauda korpusu. Pulkstenis sver aptuveni 67 gramus, kas nozīmē, ka ierīces klātbūtne tomēr būs jūtama. Un, ja kādu laiku to nēsājat un pēc tam noņemat, dienas laikā gluži pretēji – ļoti pietrūks pulksteņa sajūtas uz rokas.

Korpusa sānos ir vadības poga, kas atgādina mehāniskā pulksteņa uzvelkamo galviņu ar tai raksturīgajām izciļņiem. Nospiežot to, lietotājs var ātri pārslēgties starp galveno ekrānu un ierīces izvēlni.

HUAWEI Watch Buds ir izliekts trīsdimensiju stikla displejs ar noapaļotām malām. Displejam nav rāmīša, tā vietā uz ciparnīcas ir stundu marķieris, ko norobežo rāmītis.

Ekrānam ir 1,43 collu spilgts AMOLED displejs un tāpēc pat ļoti saulainā dienā ekrāns ir labi saskatāms.

Huawei Watch Buds apskats

Pulkstenim ir patīkama ādas siksniņa ar pulētām malām. Ādas siksniņām ir zināmas priekšrocības salīdzinājumā ar aprocēm un silikona analogiem. Tās ir anatomiskākas, un, pateicoties elpojošajam materiālam, locītava nesvīst.

Siksniņas apkārtmērs ir no 140 līdz 210 milimetriem. Siksniņas stiprināšanai ir divi gredzeni, stilīga metāla sprādze ar Huawei logotipu un liels skaits caurumu.

Nospiežot slēpto pogu HUAWEI Watch Buds lietotājam tuvākajā pusē, displeja vāciņš nedaudz paceļas uz augšu un ekrānā redzama austiņu vizualizācija.

Huawei Watch Buds apskats

Nelielās austiņas ir piestiprinātas pie pulksteņa vāciņa un novietotas atbilstoša izmēra padziļinājumā. Austiņas savā vietā tur spēcīgs magnēts, un pašā korpusā ir savienotāji ar uzlādes kontaktiem.

Austiņas ir melnas ar sudraba stīgām, un to biezums ir tikai 10 mm, bet garums – 22 mm. Konstrukcija ir ļoti viegla, un papildu elementu iztrūkums palielina komfortu, ja gadās arī iemigt.

Mēs esam ieguvuši stilīgu 2-in-1 ierīci ar praktisku dizainu un daudzām noderīgām funkcijām, kā arī vairākām priekšrocībām, kuru nav citu pazīstamu ražotāju viedpulksteņu flagmaņiem.

Huawei Watch Buds apskats

Pateicoties “Health” lietotnei, viedpulksteni HUAWEI Watch Buds ir viegli pielāgot savam dzīves ritmam un ikdienas uzdevumiem. Šis pulkstenis nav piemērots peldēšanai, jo tā ūdens aizsardzības līmenis, saprotams, ir zemāks par fitnesa aprocēm un sportiskajiem analogiem.

Tomēr pulkstenī ir skriešanas, pastaigas, riteņbraukšanas un lēciena ar virvi vingrinājumi, savukārt ātra piekļuve izstrādāto pulksteņa lietotņu galerijai ļauj HUAWEI Watch Buds lejupielādēt papildu treniņus, kā arī tādas ērtas opcijas kā kalkulators vai kalendārs.

Galvenā funkciju pārvaldība tiek veikta tieši viedpulksteņa lietotnē “Health”. Papildus iespējai regulāri iestatīt lietotāja sirdsdarbības, stresa līmeņa un skābekļa līmeņa asinīs rādītājus, Health lietotne nodrošina visaptverošu uzraudzību un ļauj lietotājiem noteikt mērķus katrai dienai.

Piemēram, “āboliņa opcija”, pamatojoties uz sensoru rādījumiem, uzrauga lietotāja ikdienas soļu skaitu, garastāvokli un miega kvalitāti, savukārt veselības funkcija ietver aktivitātes gredzenu, kas reģistrē treniņa laikā sadedzināto kaloriju skaitu un treniņa ilgumu un kvalitāti.

Cita starpā pulkstenis uzrauga laikapstākļus, ļauj piekļūt kontaktiem no viedtālruņa, atskaņot mūziku, saņemt paziņojumus no dažādiem ziņu sūtītājiem un atbildēt uz tiem ar ātru atbildi un emocijzīmēm.

HUAWEI Watch Buds ir iebūvēts NFC modulis, kā arī, ņemot vērā mūsdienu viedpulksteņu standartus un diezgan lielas ietilpības akumulators. No savas pieredzes varu teikt, ka pulkstenis, kas tiek lietots visu diennakti ar ieslēgtiem visiem pakalpojumiem, bez uzlādes var kalpot līdz pat trim dienām un pat ilgāk atkarībā no tā, cik bieži tiek lietotas austiņas.

Kā trūkumus var minēt zemo displeja aizsardzības līmeni, iepriekš minēto zemo izturību pret mitrumu un viedā modinātāja trūkumu, kas uzrauga lietotāja miega fāzes.

 

Huawei Watch Buds apskats

HUAWEI Watch Buds austiņas ir pārsteidzoši labi sabalansētas. Austiņām ir labi izteiktas vidējās un augstās frekvences, samtaini basi un vairāki iepriekš iestatīti ekvalaizera iestatījumi, lai padziļinātu basus vai akcentētu vokālu.

Turklāt HUAWEI Watch Buds ir aprīkotas ar aktīvo trokšņu slāpēšanas sistēmu ar diviem darbības režīmiem – vienā no tiem iebūvētie mikrofoni izlīdzina apkārtējo troksni, bet otrā tie darbojas kā skaņas slāpētāji, ļaujot – dzirdēt visu apkārt notiekošo un vienlaikus klausīties mūziku.

Starp citu, mikrofoni ir aprīkoti arī ar inteliģentu trokšņu slāpēšanas sistēmu, kuras pamatā ir neironu tīkli. Ne reizi vien personīgi pārliecinājos, ka sarunu biedrs, kas saziņai izmanto HUAWEI Watch Buds, ir dzirdams neticami labi.

Zīmīgi, ka austiņām nav kreisās un labās puses. Kad austiņas ievietosiet ausī, tās automātiski noteiks, kurā pusē tās atrodas. Arī mono režīmā austiņas darbojas lieliski, un, lai atbildētu uz ienākošo zvanu var vienu austiņu izņemt pulksteņa un ievietot ausī.

Īpaši jāatzīmē austiņu vadības sistēma, kas ļauj veikt darbības, ne tikai pieskaroties austiņu korpusam, bet arī auss priekšas vai ļipiņas zonā.

Šādā veidā var kontrolēt mūzikas atskaņošanu un skaļumu, atbildēt uz zvaniem, piekļūt balss asistentam vai mainīt aktīvās trokšņu slāpēšanas režīmus. Letotnē var iestatīt, ar kuru funkciju tiks saistīts noteikts piesitienu skaits.

@tehnoparks #Huawei #WatchBuds ♬ original sound – KMedia

Rezumējums

Kā jau minēju iepriekš, HUAWEI Watch Buds austiņas ir lieliska ierīce atpūtai, pastaigām, ceļojumiem, sportam un vienkārši ikdienas lietām.

Jaudīgā akumulatora ietilpība un ātrais uzlādes ātrums ļaus aizmirst par problēmām ar kaitinošo uzlādi, savukārt lieliskais iespēju komplekts, kurā ir praktiski viss nepieciešamais veselības uzraudzībai, radīs ērtu vidi aktīviem lietotājiem.

Augstas kvalitātes austiņu ar stabilu savienojumu klātbūtne ir patīkams bonuss, kas ļauj netraucēti  sarunāties vai klausīties mūziku.

Ja jums, tāpat kā man, šķiet ļoti pievilcīga perspektīva vienā korpusā iegūt gan modernu Huawei viedpulksteni, gan gudri sabalansētas austiņas, tad noteikti izmēģiniet – HUAWEI Watch Buds jūs nepievils.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top