Tehnoloģijas

Iespaidīgs Ukrainas aviācijas darbs (Video)

Iespaidīgs Ukrainas aviācijas darbs (Video)

Ukrainas Sauszemes spēku komandieris ģenerālpulkvedis Aleksandrs Sirskis nopublicēja video, kurā 16. un 18. armijas aviācijas brigādes vienības strādā ar ienaidnieka karaspēku austrumu virzienā.

Armijas aviācija, neskatoties uz spēcīgo ienaidnieka pretgaisa aizsardzības sistēmas pretestību, nepārtraukti un uzticami rada ievērojamus zaudējumus ienaidniekam,” viņš rakstīja zem video Telegram kanālā.

Sirskis atgādināja, ka vērienīgā iebrukuma pirmajās dienās ienaidnieks bija paredzējis iznīcināt Ukrainas armijas aviāciju, taču arī pēc gada Ukrainas helikopteri turpina likvidēt iebrucējus, kur vien tas ir nepieciešams.

“Atbalstot Austrumu aizsardzības spēku vienības, mūsu piloti demonstrē drosmi un augstu meistarību, veicot kaujas uzdevumus. Gaisa triecieni ir nozīmīga uguns, morālā un psiholoģiskā palīdzība vienībām, kas varonīgi tur fronti,” viņš uzsvēra.

Aizvadītajā diennaktī, 25. martā, Ukrainas bruņotie spēki Ukrainas teritorijā ir likvidējuši vēl 660 Krievijas iebrucējus. Tika iznīcinātas arī gandrīz piecdesmit dažādas ienaidnieka tehnikas vienības. Kopējie Krievijas karaspēka zaudējumi pilna mēroga iebrukuma laikā pārsniedza vēl vienu “psiholoģisko atzīmi” un sasniedza aptuveni 170 550 cilvēku.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top