BitCoin

Jaunais Lightning maks ir pieejams lejupielādei Google store

“Maks Bitcoin lightning” jau brīdi ir oficiāli pieejams lejupielādei. Tas ir vēl viens Android maks, kas ļauj saņemt un pieņemt lightning maksājumus no mobilajām ierīcēm”, – tiek ziņots produkta aprakstā Google store.

Lietojumprogramma ir unikāls bitkoinu maks ar pilnvērtīgu iebūvētu Lightning nodi. Tas ļauj nosūtīt un saņemt gan regulāras bitkoinu transakcijas, gan arī Lightning maksājumus.

“Neaizmirstiet saglabāt mnemoniskās frāzes tiklīdz izveidojat jaunu maku. Mnemoniskās frāzes ir vienīgais veids kā atjaunot piekļuvi bilancei nopietnu darbības traucējumu vai ierīces pazaudēšanas gadījumā”, – vēsta brīdinājums lietojumprogrammas lapā.

Tas ir pirmais Lightning maks tirgū, kas aprīkots ar aizsardzību pret datu zaudēšanu ārpus pamatķēdes: ārkārtas situāciju gadījumā – tādu kā telefona pazaudēšana – lietotāji varēs izmantot mnemoniskās frāzes, lai atjaunotu piekļuvi līdzekļiem gan bitkoina blockchain, gan arī Lightning tīklā.

“Skatieties, cik viegli mūsu “toksiskā” kopiena ir aktivizējusi vēl vienu lietojumprogrammu (lightning mobilā maka jaunā versija), – savā Twitter ar šo ziņu dalās  Adams Gibsons.

“Viss darbojas kā paredzēts. Papildināju savu bitkoinu kontu un pārskaitīju maksājumu no bitkoina blockchain uz jauno lietojumprogrammu Lightning. Transakcija aizņēma 1 sekundi”, – pirmajā lietojumprogrammas lietošanas pieredzē dalās kopienas reddit dalībnieks.

Iepriekš mēs ziņojām, ka pirmā lietotāja mobilā lietojumprogramma Lightning – kā maks Acinq Eclair – tika pievienota Google store 4. aprīlī.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top