Tehnoloģijas

Jaunie BMW 4. sērijas modeļi – BMW M4 Coupé un BMW M4 Convertible

Jaunie BMW 4. sērijas modeļi – BMW M4 Coupé un BMW M4 Convertible

Jau kopš BMW zīmola pirmsākumiem BMW 4. sērijai ir raksturīgs braukšanas komforts un elegants, sportisks dizains, ko jaunais BMW M4 Coupé un BMW M4 Convertible iemieso vēl spilgtāk nekā jebkad agrāk. Lielāka jauda, uzlabots dizains, jaunas pielāgošanas iespējas un digitālās inovācijas – BMW turpina savu panākumu stāstu premium klases automobiļu segmentā, izceļot jaunos BMW M4 Coupé un BMW M4 Convertible modeļus. Jaunie modeļi pasaules tirgū nonāks 2024. gada martā, kad tiks uzsākta to ražošana.

Atšķirīgi raksturi ar vienotu mērķi – nodrošināt braukšanas komfortu

Jauno BMW 4. sērijas modeļu virsbūves dizains izceļ to dinamisko raksturu un ekskluzīvo stilu. Savukārt mūsdienīgi risinājumi un jaunas aprīkojuma funkcijas interjerā nodrošina premium klases komfortu. BMW 4. sērijas Coupé apvieno dinamiski plūstošas līnijas un elegantas virsbūves proporcijas, nodrošinot optimizētu automobiļa vadību. Trīsdaļīgā aizmugurējo sēdekļu salokāmā funkcija palielina salona daudzpusību, dodoties garākos izbraukumos.

Tikmēr BMW 4. sērijas Convertible modelī var izbaudīt šai sērijai raksturīgo sportisko braukšanas pieredzi. Īpaši elegants ārējais dizains, par ko galvenokārt atbildīgs ir automobiļa zemais siluets. BMW 4. sērijas Convertible raksturīga iezīme ir tā mīkstais jumts, kas apvieno cietā jumta stabilitāti ar klasisku auduma pārsega estētiku. Jumta elektriskās piedziņas mehānismu var aktivizēt, braucot ar ātrumu līdz 50 km/h, turpretim atvēršanas un aizvēršanas process aizņem vien 18 sekundes.

BMW_M4_Convertible

BMW M4 Convertible

Jauni un inovatīvi vizuālie elementi

BMW 4. sērijas modeļu dizains iemieso sportisku jaudu un eleganci. Pateicoties ārējā izskata izmaiņām, jaunais BMW 4. sērijas Coupé un jaunais BMW 4. sērijas Convertible vēl spilgtāk atspoguļo savu unikālo raksturu.

BMW_M4_Convertible_salons

BMW M4 Convertible salons

BMW 4. sērijas modelim raksturīgās dizaina iezīmes ietver vizuāli spēcīgu priekšpusi, ko veido funkcionāli uzlaboti LED lukturi un vertikāli izvietota BMW režģa konstrukcija.  Papildaprīkojumā ir pieejami adaptīvie LED lukturi ar tālo gaismu palīgsistēmu, kas automātiski pasargās citus satiksmes dalībniekus no apžilbināšanas. Jaunajam BMW 4. sērijas Coupé un BMW 4. sērijas Convertible ir iespējams piešķirt individuālu izskatu. Keip Jorkas zaļā metāliskā un uguns sarkanā metāliskā krāsa ir jaunie papildinājumi krāsu izvēles klāstā.

Progresīvs stils un rūpīgi izkopta izsmalcinātība

Jaunā BMW 4. sērijas Coupé un jaunā BMW 4. sērijas Convertible standarta aprīkojumā iekļautie sporta sēdekļi un uzlabotā dizaina stūre veicina braukšanas pieredzes kvalitāti. Jaunajos modeļos pieejams zīmolam raksturīgais izliektais BMW ekrāns. Augstas kvalitātes, rūpīgi izstrādāti materiāli un uzlabota ventilācijas, kā arī klimata kontroles sistēma papildina modeļu premium klases pievilcību. Jaunajos 4. sērijas automobiļos veiktie salona uzlabojumi nodrošina komfortablu braukšanu kā vadītājam, tā arī pasažieriem.

BMW_M4_Coupe

BMW M4 Coupe

Augstas kvalitātes izmantotie materiāli sniedz iespēju arī citās salona daļās iekļaut akcentus, lai pastiprinātu moderno premium klases raksturu. Pēc izvēles jaunajos BMW modeļos ir iespējams iekļaut arī CraftedClarity stikla elementus, kas eleganti papildinās atsevišķas vadības ierīces, piemēram, pārnesuma pārslēgšanas sviru, BMW iDrive Controller vai Start/Stop pogu, piešķirot tām īpašu vizuālu ekskluzivitāti.

Jaudīgs, efektīvs un īpaši drošs

Jaunie BMW 4. sērijas modeļi ietver jaudīgus un ļoti efektīvus benzīna un dīzeļdzinējus ar BMW TwinPower Turbo un 48 V vieglo hibrīda tehnoloģiju. Augstas efektivitātes dzinēji, progresīvs dizains un optimizētas aerodinamiskās īpašības būtiski uzlabo jaunā BMW 4. sērijas Coupé un jaunā BMW 4. sērijas Convertible braukšanas pieredzi, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu un emisiju apjomu.

BMW M4 Coupe salons

BMW M4 Coupe salons

Jaunajos 4. sērijas modeļos pieejams plašs automatizētas braukšanas sistēmu klāsts. Tie ir aprīkoti ar frontālās sadursmes brīdinājuma sistēmu, ātruma uzturēšanas sistēmu ar automātisko bremzēšanu, joslu kontroles sistēmu, kā arī citām noderīgām funkcijām. Standarta aprīkojumā ietilpst arī Park Distance Control sistēma ar sensoriem gan priekšpusē, gan aizmugurē.

Latvijā BMW M4 Coupé būs iespējams iegādāties par standarta komplektācijas ieteicamo mazumtirdzniecības cenu, sākot no 112 204 eiro, savukārt BMW M4 Convertible  – 117 004 eiro.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top