Mainings

Jaunumi no interneta pārlūkprogrammas Opera

Jaunais interneta pārlūkprogrammas Opera paplašinājums liedz nelegālu kriptovalūtas iegūšanas iespēju

Jaunais interneta pārlūkprogrammas Opera paplašinājums liedz nelegālu kriptovalūtas iegūšanas iespēju

Kriptovalūtas ieguvei standarta datorā ir tik zema atdeve, ka bieži pat nemaz neatmaksājās elektroenerģijas patēriņš. Bet tā nav problēma, ja jums ir piekļuve simtiem, ja ne pat tūkstošiem datoru, kurus varat izmantot kriptovalūtas iegūšanai.

Nelegāls kriptovalūtas iegūšanas veids

Tieši šadu stratēģiju šīs valūtas iegūšanai izmanto kibernoziedzinieki visā pasaulē, lai iegūtu ievērojamu naudas summu vieglā veidā un cilvēki pat nenojaustu, ka tas ir noticis. Tā tiek dēvēta par kriptozādzību, kas ir ļaunprātīga darbība, lai nelegāli iegūtu kriptovalūtu.

Kad pirmo reizi kriptovalūta tika laista klajā 2009. gadā, bija iespējams iegūt vairāk nekā desmit bitkoinus katru dienu, izmantojot standarta datoru un procesoru. Viens no trūkumiem bija tas, ka tika izmantota gandrīz vai visa datora procesora jauda, kas apgrūtināja datora izmantošanu citām darbībām, turklāt datora procesors ievērojami pārkarsa un ventilators radīja lielu troksni.

2017. gada decembrī kriptovalūtas iegūšanas rezultāti ir bijuši nemainīgi, tomēr ir samazinājusies rentabilitāte, cilvēkiem ir samērā sarežģīti iegūt kriptovalūtu bez speciālas iekārtas. Un tie, kuri aizdomu pilni domā, ka viņu datorus izmanto kibernoziedzinieki, interneta pārlūkprogramma Opera ir nodrošinājusi lielisku risinājumu šādai problēmai.

NoCoin nodrošina aizsardzību pret kriptozādzību

Interneta pārlūkprogrammas Opera izstrādāji ir nodrošinājuši īpašu programmas paplašinājumu, kas nepieļauj neautorizētu bitkoina un altkoina iegūšanu jūsu datorā. Šis paplašinājums tiek dēvēts par NoCoin, to var aktivizēt, noklikšinot pogu, kas uzreiz bloķē kriptovalūtas iegūšanas skriptu darbību.
Kornēlija Mielcarcika ir ieteikusi, kā noteikt, vai dators nav pakļauts kriptozādzības riskam:

“Jūsu dators pēkšņi darbojas ar 100 procentu kapacitāti – bez redzama iemesla datora procesora darbība ir maksimāli noslogota un akumulatora baterija ātri izlādējās, šīs ir galvenās pazīmes, kuras norāda, ka kāds noteikti izmanto jūsu datoru, lai iegūtu kriptovalūtu.”

Kriptozādzības gadījumā arī interneta darbības ātrums ievērojami samazinās un datora akumulatora baterija ātri izlādējās.
Lai arī Opera ir vienīgā interneta pārlūkprogramma, kurā ir nodrošināts šāds paplašinājums, interneta pārlūkprogrammas Chrome un Firefox piedāvā līdzīgus risinājumus. Šos kriptovalūtas iegūšanas bloķētājus var lejupielādēt programmatūras veikalā bez maksas kā interneta pārlūkprogrammas paplašinājumus.

Tīmekļa vietnes The Pirate Bay nelegālā darbība

Monero ir nokļuvis kriptozādzības riska grupā, kibernoziedzinieki ir nelegāli ieguvuši šo kriptovalūtu, izmantojot citu cilvēku datorus. Arī tīmekļa vietne The Pirate Bay ir izmantojusi savas mājas lapas apmeklētāju datorus, tiem neko par to nezinot.
Iegūtie ienākumi bija tik lieli, ka tīmekļa vietnē vairs nebija nepieciešamība izvietot reklāmas, kas iepriekš nodrošināja mājas lapas ieņēmumus.
Tīmekļa vietne The Pirate Bay gan to pēc tam atklāja saviem mājas lapas apmeklētājiem, vēloties uzzināt viņu viedokli un atsauksmes par to. Pēc viņu teiktā, bija nejauši pieļauta kļūda, mājas lapas apmeklētāju procesoru darbības kapacitāte tika izmantota pilnā apjomā, nevis 20 vai 30% no tās, kas cilvēkos izraisīja sašutumu.
Tā kā, tādi jaunumi no Operas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top