Visas ziņas

MasterCard ģenerāldirektors nosaucis kompānijas izstāšanās iemeslus no projekta Libra

Kapēc Mastercard izstajās no Facebook projekta

MasterCard ģenerāldirektors Adžai Banga paziņojis, ka ir vairāki iemesli tam, ka viņa kompānija aiziet no kriptovalūtu projekta Libra.
Master Card vadība sākotnēji pozitīvi uztvēra Facebook ideju par sava tokena emitēšanu. Tomēr vēlāk top menedžments vīlās šajā projektā un pārskatīja savu pozīciju. Banga izdalīja divus galvenos iemeslus, kas rosināja viņa komandu pieņemt lēmumu par izstāšanos no Libra.

  1. Facebook pēdējo mēnešu laikā tā arī nav saskaņojis operāciju ar šo digitālo aktīvu regulēšanas mehānismu.
  2. Kriptovalūtas Libra izstrādātāji līdz pat šim nav parādījuši investoriem efektīvu komercmodeli, kuru izmantot projekta tālākai virzībai.

Kompānijai MasterCard vilšanos sagādāja arī ziņa, ka izstrādātāji ir iecerējuši piesaistīt savu kriptovalūtu Libra Facebook makam, proti – Calibra. Kāpēc jāpiesaista monēta konkrētam makam, ja pēc konvertācijas fiat naudā tās turētājs to vēlāk izmantos preču un pakalpojumu apmaksai.

Tāda neskaidrība projekta dalībniekiem rada bažas, tāpēc daudzi investori ir izvēlējušies pamest šo projektu, – rezumēja Banga.

Ieprieks rakstījām, ko par Mastercard izstāšanās iemeslu no projekta Libra paziņoja Mastercard Asia Pacific līdzprezidents Ari Sarkers.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top