Valūtas

Ko gaidīt no Zcash pirmā hardforka

ZEC hardforksZcash atjauninājums ar nosaukumu Overwinter tiks aktivizēts blokā numur 347 500. Overwinter mērķis ir uzlabot esošo protokolu nākamajiem atjauninājumiem. Pašam atjauninājumam jānotiek 26. jūnijā; tas mainīs jaunu bloku parādīšanās biežumu līdz vienai reizei 150 sekundēs, un visiem lietotājiem būs nepieciešamas programmatūras izmaiņas.

Hardfork nodrošinās aizsardzību pret atkārtotu reproducēšanu tīkla atjauninājumu un versiju vadības gadījumā, kā arī paaugstinās produktivitāti, realizējot caurspīdīgas transakcijas. Tas būs starpposms, kas paredzēts Zcash tīkla sagatavošanai nākamajiem atjauninājumiem. Viens no tiem nosaukts par Sapling, un tas ieplānots 2018. gada beigās. Tas būs plašāka apjoma un nopietnāks atjauninājums, kam jāpaaugstina tīkla mērogojamība.

Saskaņā ar informāciju Zcash vietnē, jau zināms, ka Overwinter atbalsta Binance, Bitfinex, Gemini, Poloniex un citas biržas, un šis saraksts arvien tiek papildināts. Ja jūs neesat tajā ieraudzījis jūs interesējošo platformu, tad vajadzētu painteresēties, vai tā plāno atbalstīt Overwinter. Lietojot trešās puses servisu, piemēram, biržas vai online maka, jums vajadzētu precizēt jautājumu par hardforka atbalstu.

Tiem, kam uzstādīta autonoma Zcash programmatūra, vajadzētu pārliecināties, ka tā ir atjaunināta. Tomēr jūs nepalaidīsiet garām atjauninājumu gadījumā, ja jums nav aktivizēts pilns mezgls vai, ja jūsu klients ar nodomu nav konfigurēts uz veco kodu. Tiem, kas savu maku jau ir atjauninājuši, nekādas papildu darbības nav jāveic.

Kompānijas iesaka atturēties no transakcijām stundu pirms Overwinter aktivizēšanas. Operācijas, kas nav ieliktas rindā pirms hardfork, ir jāatliek līdz tā pabeigšanai.

Hardfork Overwinter neparedz pāreju uz jaunu blockchain – tas tikai palīdzēs pieņemt turpmākos atjauninājumus. Tas nozīmē, ka tīkla dalīšanas risks – kā gadījumā ar Ethereum un Ethereum Classic parādīšanos – šeit tiek samazināts līdz minimumam.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top