ICO

Kodak ICO. Akcijas cēlušās par 120%

 

Šīs platformas nosaukums būs KodakOne

Kompānija  Kodak, kas slavena ar savu 130 gadu vēsturi foto aprīkojuma tirgū, paziņojusi par “jaunas digitālās ekonomikas” laišanu klajā digitālajiem fotogrāfiem partnerībā ar  Wenn Digital.

ICO sāksies 31.janvārī, tomēr tajā piedalīties varēs tikai akreditēti investori no tādām valstīm, kā ASV, Kanāda, Lielbritānija utt.

Kompānija piedāvā izveidot blockchain platformu fotogrāfiju autortiesību pārvaldīšanai. Šīs platformas nosaukums būs KodakOne, bet tajā izmantoto valūtu sauks par KodakCoin.

Sistēmas iecere ir tāda, lai jebkurš fotogrāfs, vai tas būtu amatieris vai profesionālis, varētu apstiprināt autortiesības uz jauniem un veciem darbiem, konfidenciāli tos tirgot un saņemt samaksu.

Zīmīgs ir fakts, ka pēc paziņojuma par ICO palaišanu Kodak akcijas pacēlās par 120%. Tas mums vēsta par to, ka interese par kriptovalūtām tikai uzņem apgriezienus, un cilvēki ir gatavi ieguldīt līdzekļus visā, kur tiek pieminēts blockchain. Līdzīgos apstākļos pieauga akcijas tādām kompānijām, kā TimefireVR Inc., India Globalization Capital, Long Island Iced Tea, Bioptix, SkyPeople Fruit Juice un Longfin.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top