Austiņas

Logitech G izlaiž pirmās spēļu klases ausīs ieliekamas austiņas: Logitech G FITS

Logitech G izlaiž pirmās spēļu klases ausīs ieliekamas austiņas: Logitech G FITS

Logitech G, Logitech zīmols (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) un vadošais spēļu tehnoloģiju un aprīkojuma novators, šodien paziņoja par Logitech G FITS bezvadu spēļu austiņu pieejamību vietējā mērogā, kas pieguļ pie jebkuras auss, lai izveidotu individualizētu pielāgošanu, izmantojot Logitech patentēto Lightform tehnoloģiju. Logitech G FITS, ko darbina Lightspeed un bezvadu Bluetooth, nodrošina spēļu līmeņa audio veiktspēju personālajos datoros, Mac datoros, Playstation, Nintendo Switch un mobilajās ierīcēs.

“Šīs ir nozares pirmās spēlēm pielāgotās austiņa,” sacīja Ujesh Desai, Logitech Gaming viceprezidents un ģenerāldirektors. “Vienkārši nospiediet pogu, un mūsu Lightform tehnoloģija sniegs jums pumpuru, kas lieliski pielāgosies jūsu ausij. Mēs to apvienojam ar mūsu LIGHTSPEED bezvadu sargspraudni, lai sniegtu jums bezvadu austiņas ar patiesu spēļu līmeņa veiktspēju.”

Logitech G FITS ir pirmās austiņas, kas aprīkotas ar LIGHTSPEED bezvadu savienojumu, nodrošinot lietotājiem profesionālu savienojumu, augstas veiktspējas audio izvadi, spēcīgu savienojamību un ilgu akumulatora darbības laiku. Spēlētāji, izmantojot LIGHTSPEED, var izveidot savienojumu ar personālo datoru, Mac, PlayStation®5, PlayStation®4, dokstaciju Nintendo Switch un Android ierīcēm, izmantojot USB-A vai USB-C savienojumu. Līdz pat septiņām stundām klausīšanās laika un papildu astoņām stundām ar lādēšanas kārbu uz LIGHTSPEED lietotāji var spēlēt spēles, klausīties mūziku un skatīties filmas visu dienu. Kad ir izveidots savienojums caur Bluetooth, var klausīties 10 stundas un papildu 12 stundas ar lādēšanas kārbu.

Logitech G izlaiž pirmās spēļu klases ausīs ieliekamas austiņas: Logitech G FITS

Tāpat kā pirkstu nospiedumi, katra cilvēka ausis ir unikālas. Tā kā lielākajai daļai austiņu ir tikai daži vispārīgi izmēri, ir gandrīz neiespējami iegūt ideāli piemērotas austiņas. Izmantojot Logitech G FITS un tā patentēto Lightform tehnoloģiju, spēlētāji var iegūt kontūru, individualizēta pielāgošanu 60 sekundēs. Izmantojot Lightform un Logitech G FITS, mobilā lietotne aktivizēs ievietoto gaismas diožu skaitu, kas sacietēs ar želeju pildītos galus līdz katras auss kontūrām. Pielāgotas formas tehnoloģija nodrošina ērtu, drošu pielāgošanu, kas neizkritīs, un radīs blīvējumu, kas bloķēs troksni, lai radītu savā klasē labāko pasīvās skaņas izolācijas efektu.


Tā elegantais tabletes formas dizains ir pieejams divās krāsās: melnā vai baltā, lai tas atbilstu jebkuram stilam. Pateicoties spēļu līmeņa veiktspējai un jauninājumiem G FITS ir īsts bezvadu austiņu variants spēlētājiem, kuriem prioritāte ir brīvība un perfekta pielāgošanās.

Papildus komfortam, pielāgošanai un pasīvajai trokšņu slāpēšanai, Logitech G FITS nodrošina pilnīgu, siltu un detalizētu skaņu ar dziļu, izteiksmīgu basu. Izmantojot lietotni Logitech G FITS, spēlētāji var piekļūt VKS (Vides Kvalitātes Standartiem), kas ir optimizēti FPS vai RPG spēlēm, mūzikai, aplādēm, basa pastiprinājumiem un citiem, vai arī var precīzi noregulēt savus VKS iestatījumus.

Lai nodrošinātu skaidru saziņu spēlē, katrā austiņā ir divi iebūvēti staru veidojoši mikrofoni. Ja spēlējat ar draugiem vai straumējat, viss, ko sakāt, tiks dzirdēts skaļi un skaidri.

Logitech G izlaiž pirmās spēļu klases ausīs ieliekamas austiņas: Logitech G FITS

Cenas un pieejamība 

Logitech G FITS spēļu bezvadu austiņas ir pieejamas vietnē LogitechG un pie mazumtirgotājiem par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu EUR 229,99 MSRP. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet tīmekļa vietni, mūsu blogu vai sazinieties ar mums @LogitechG.

Par Logitech G

Logitech G, Logitech International zīmols, ir pasaules līderis datoru un konsoļu spēļu aprīkojuma jomā. Logitech G nodrošina visu līmeņu spēlētājiem nozarē vadošās tastatūras, peles, austiņas, peles paliktņus un simulācijas produktus, piemēram, rullīšus un nūjas, kas ir iespējamas, pateicoties novatoriskajam dizainam, jaunākajām tehnoloģijām un dziļai aizraušanās ar spēlēm. Logitech International ir dibināts 1981. gadā. Tā galvenā mītne atrodas Lozannā, Šveicē, un tas ir Šveices publiskais uzņēmums, kas atrodas SIX Exchange Šveices biržā (LOGN) un Nasdaq Global Select Market (LOGI) tirgū.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top