Austiņas

Logitech izziņo spēļu austiņas G733 LightSpeedLogitech

Logitech izziņo spēļu austiņas G733 LightSpeedLogitech
Kompānijas Logitech bezvadu spēļu austiņas G733 LightSpeed var lepoties ar iespaidīgu autonomas darbības laiku. Viena uzlāde – līdz 29 stundām.

Tirdzniecībā būs pieejamas trīs krāsas: atturīgi melnā un baltā, kā arī ceriņu un zilā. Frontālajā panelī paredzēti divi ieliktņi ar RGB gaismu. Krāsu vai režīmu var izvēlēties, izmantojot lietotni G HUB.

Datoram vai spēļu konsolei austiņas pievieno, izmantojot komplektā esošo USB adapteri LightSpeed, kas darbojas 2,4 GHz diapazonā, darbības rādiuss sasniedz 20 metrus.

Par skaņu atbild 40 mm izstarotāji, frekvenču diapazons ir no 20 Hz līdz 20 kHz. Paredzēts telpiskās skaņas atbalsts DTS X 2.0.

Austiņu komplektā ietilpst noņemams mikrofons ar balss uzlabošanas tehnoloģijas programmu Blue VO!CE.

Papildus austiņām var iegādāties peli ar vadu G102, kā arī bezvadu variantu G305 LightSpeed un kompaktu bezvadu klaviatūru G915 TKL par $229.

Kā minēts – austiņas 29 stundas darbojas ar vienu uzlādi, taču ar nosacījumu, ka skaļums ir 50 % un gaisma ir izslēgta. Tirdzniecībā austiņas nonāks septembrī par $129.

Papildus austiņām var iegādāties peli ar vadu G102, kā arī bezvadu variantu G305 LightSpeed un kompaktu bezvadu klaviatūru G915 TKL par $229. Tirdzniecība tiks uzsākta septembrī.

Avots: Logitechg

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top