Tehnoloģijas

MicroStrategy rīcībā ir 190 000 bitcoin monētu

MicroStrategy

ASV bāzētais uzņēmums MicroStrategy turpina palielināt savu bitcoin skaitu. Janvārī uzņēmums iegādājās vēl 850 BTC par 37 miljoniem ASV dolāru, un tagad tā makos ir 190 000 BTC 8,1 miljarda ASV dolāru vērtībā.

Vakar, 6. februārī, MicroStrategy rīkoja 2023. gada 4. ceturkšņa rezultātu sanāksmi. Saskaņā ar uzņēmuma finanšu direktora Andrew Kang teikto, MicroStrategy pagājušajā gadā iegādājās 56 650 BTC par vidējo cenu 33 580 USD.

Uzņēmums guva 89,1 miljona ASV dolāru tīro peļņu salīdzinājumā ar 249,7 miljonu ASV dolāru zaudējumiem gadu iepriekš.

MicroStrategy valdes priekšsēdētājs Michael Saylor sacīja, ka uzņēmuma 2023. gada rezultātus var skaidrot ar to, ka investori “apzinās plašāku digitālo aktīvu transformācijas tēmu”.

“2024. gads būs gads, kad bitcoin tiks realizēts kā institucionāla līmeņa aktīvu klase. Faktiski tas kļūs par pirmo jauno aktīvu klasi mūsdienu laikmetā. Nākamos 15 gadus raksturos regulējums un strauja bitcoin izaugsme,” uzskata MicroStrategy vadītājs. Saylor arī uzsvēra, ka tūlītējā bitcoin ETF apstiprināšana bija “katalizators”, kas pārveidoja pirmo kriptovalūtu no apmaiņas līdzekļa par uzkrāšanas līdzekli.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top