Tehnoloģijas

Minhenes autoizstādē ir prezentēts jaunais Renault Grand Kangoo 2024

Jaunais Renault Grand Kangoo 2024

Jaunais Renault Grand Kangoo 2024, kas tika prezentēts autoizstādē IAA Mobility 2023 Minhenē, piedāvās maksimālu praktiskumu par pieņemamu cenu. Jaunā modeļa bāze ir Kangoo, kas tika laists klajā 2020. gadā. Kangoo 2024 tagad ir modulārs salons ar septiņām atsevišķām sēdvietām.

Grand Kangoo 2024, kas ir viens no daudzpusīgākajiem automobiļiem, kas šogad izstādīts IAA, var tikt pielietots arī kā kravas furgons, jo no tā var izņemt trīs sēdvietas no vidējās rindas, kā arī divas sēdvietas no aizmugures rindas. Tas palielina kravas ietilpību no 500 litriem (kad ir uzstādīti visi sēdekļi) līdz 3750 litriem, kad ir nolocīts arī priekšējais pasažiera sēdeklis.

Jaunais Renault Grand Kangoo 2024

Iekāpšana un izkāpšana no trešās rindas ir vienkārša, pateicoties 83 cm platajām bīdāmajām durvīm, kas ir par 18 cm platākas nekā standarta Kangoo. Ar piecām sēdvietām un ISOFIX sistēmu Grand Kangoo ir viens no ģimenei draudzīgākajiem automobiļiem šajā cenu segmentā. Renault norāda, ka modelim ir pieejamas 1024 sēdekļu konfigurācijas, kuras var ne tikai izņemt, bet arī salocīt un bīdīt uz priekšu un atpakaļ.

Jaunais Renault Grand Kangoo 2024

Salona var novietot līdz 3,11 metrus garas kravas, nolokot priekšējo pasažiera sēdekli. Visā salonā ir vairāk nekā 58 litri papildus uzglabāšanas vietas, tostarp uzglabāšanas plaukti zem otrās sēdekļu rindas. Pateicoties jumta līnijai, aizmugurē sēdošajiem pasažieriem ir pietiekami daudz vietas galvām, bet ceļgaliem ir 164 mm. Renault plāno tirgot 2024. gada Kangoo ar stiklotām aizmugurējām durvīm standarta aprīkojumā, kā arī 2/3-1/3 stiklojumu un veramām aizmugurējām durvīm.

Jaunais Renault Grand Kangoo 2024

Pircēji varēs izvēlēties benzīna, dīzeļdzinēju vai elektrisko piedziņu. Jauno Kangoo var darbināt ar 130 ZS benzīna dzinēju kam ir  sešu pakāpju manuālā pārnesumkārba vai septiņu pakāpju divsajūgu automātiskā transmisija. 95 ZS dīzeļdzinējs komplektējas tikai ar sešpakāpju manuālo pārnesumkārbu. Attiecībā uz elektromobili tas ir aprīkots ar elektromotoru, kura jauda ir 121 ZS. Grand Kangoo E-Tech nobrauc līdz 265 kilometriem pēc WLTP cikla. Akumulatoram ir astoņu gadu vai 160 000 kilometru garantija. Ja šajā laikā akumulatora jauda samazināsies zem 70 procentiem, Renault to nomainīs bez maksas.

2024 renault grand kangoo 2

Citas patīkamas ērtības ietver atpakaļgaitas kameru, apsildāmus priekšējos sēdekļus un stūres ratu, kā arī elektriskos aizmugurējos logus un EasyLink informācijas un jaunu multimediju sistēmu.

Renault sāks pieņemt pasūtījumus vēl šogad, un piegādes sāksies 2024. gada sākumā. Grand Kangoo tiks montēts Mobēžas rūpnīcā Francijas ziemeļos.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top