Biržas

Vēl viena ASV maininga uzņēmuma akcijas ir iekļautas fondu biržas “Nasdaq” akciju sarakstā

Maininga kompānijas Nasdaq biržā

Kaowenhua/Depositphotos

Ņujorkas uzņēmuma “Greenidge Generation Holdings Inc” A klases akcijas no šodienas ir atrodamas fondu biržas “Nasdaq” akciju sarakstā.

Uzņēmuma vērtspapīriem ir piešķirts biržas kods GREE. Šobrīd ir nokārtotas visas formalitātes uzņēmuma apvienošanai ar tehnoloģiju uzņēmumu “Support.com”, kura akcijas arī tiek tirgotas fondu biržā “Nasdaq”. ASV uzņēmumam ir 41 MW kriptovalūtas ieguves jauda, kas darbojas ar ražošanas ātrumu 1,1 Eh / s. Uzņēmums plāno paplašināt savu darbību ārpus savas dzimtās valsts robežām Dienvidkarolīnas štatā.

Bitkoinu ieguvēji Amerikas Savienotajās Valstīs pēdējo sešu mēnešu laikā ir piesaistījuši simtiem miljonu dolāru, tostarp izmantojot Amerikas akciju tirgus instrumentus, lai ieguldītu jaunu iekārtu iegādē bitkoinu ieguvei. Turklāt šādi uzņēmumi ir vieni no galvenajiem institucionālajiem uzņēmumiem, kas savās bilancēs uzrāda ievērojamu bitkoinu apjomu.

“Wall Street” pozitīvi vērtē šādu uzņēmumu darbību, jo investori ir gatavi pirkt šo uzņēmumu akcijas. Jūnijā kļuva zināms, ka pasaulē lielākais investīciju fonds “Blackrock”, kas pārvalda aktīvus vairāk nekā 9 triljonu dolāru vērtībā, iegādājās bitkoinu ieguvēju akcijas attiecīgi 6,71% “Marathon Digital Holdings” un 6,61% “Riot Blockchain” akciju. Šīs kompānijas kotējas Ņujorkas fondu biržā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top