Tehnoloģijas

Nedēļas lasītākās ziņas (20. – 26. novembris 2023.)

Nedēļas lasītākās ziņas (10. – 16. janvāris 2022.)

Nedēļas lasītākās, svarīgākās un interesantākās ziņas.

Investējot 850 000 eiro, Milzkalnē top “Stiga RM” metālapstrādes rūpnīca

Viens no Latvijas vadošajiem koksnes nozares uzņēmumiem “Stiga RM” sācis darbu pie metālapstrādes rūpnīcas iekārtošanas Milzkalnē, Smārdes pagastā, lai nākamā gada pavasarī pārceltu savu esošo ražotni uz plašākām un modernākām telpām. Darbības paplašināšanā un jaunas ražotnes labiekārtošanā plānots investēt 850 000 eiro, ieceres īstenošanai novirzot tikai paša uzņēmuma līdzekļus. Lasīt vairāk.

Līzingā esoša auto nobraukuma limits – kas notiek, ja tas tiek pārsniegts?

Izmantojot finanšu līzingu, automašīnas nomnieks pēc līzinga līguma termiņa beigām automātiski kļūst par tās īpašnieku, taču operatīvā līzinga noteikumi paredz, ka automašīna tiek nomāta un tai tiek piemērots nobraukuma ierobežojums. Luminor Līzings vadītājs Raivo Bāle skaidro, kāds ir šis ierobežojums, kāpēc tas tiek noteikts un kā rīkoties, ja līzinga līguma ietvaros limits tiek pārsniegts. Lasīt vairāk.

Latvijas pārstāvis Portugālē cīnās par “Porsche Junior” titulu (Video)

Latvijas autosportists un “Porsche Experience” instruktors Valters Zviedris un vēl 11 talantīgi piloti no visas pasaules piedalās trīs dienu atlasē “Autódromo Internacional do Algarve” trasē Portugālē un cīnās par galveno balvu – “Porsche Junior” titulu, informē uzņēmumā. Lasīt vairāk.

“Virši” iezvanīja Nasdaq tirdzniecības sesijas noslēguma zvanu Ņujorkas Taimskvērā

22. novembrī, energoresursu tirgotāja un ērtas iepirkšanās veikalu tīkla AS “Virši-A” (turpmāk – “Virši”) pārstāvji viesojās biržas Nasdaq MarketSite studijā Ņujorkā. Kā viens no Nasdaq Baltic Awards 2023 laureātiem un balvas ieguvējs par labākajām investoru attiecībām First North akciju tirgū, “Virši” saņēma uzaicinājumu piedalīties svinīgajā zvana iezvanīšanas pasākumā par godu tirdzniecības sesijas noslēgšanai Ņujorkas Taimskvērā. Lasīt vairāk.

Binance panāk vienošanos ar ASV regulatoriem; uzņēmumu turpmāk vadīs Ričards Tengs

Binance ir panākusi izlīgumu agrāk uzsāktajās krimināllietās ar ASV Tieslietu departamentu, Preču nākotnes līgumu tirdzniecības komisiju, Ārvalstu aktīvu kontroles biroju un Finanšu noziegumu apkarošanas tīklu. Lasīt vairāk.

One UI 6.0 stabilā Android 14 versija būs pieejama Samsung Galaxy S21, Galaxy S21 Plus un Galaxy S21 Ultra viedtālruņos

Uzreiz aiz Galaxy S23 līnijas ir izdota arī One UI 6.0 Android 14 galīgā versija 2021. gada Samsung Galaxy S21, Galaxy S21 Plus un Galaxy S21 Ultra flagmaņiem. Šāds atjauninājums ir pieejams viedtālruņiem Eiropā. Lasīt vairāk.

Krievu jaunākā antidronu sistēma “Chistulyulya” ir ķīniešu ierīces QBYteco UAV klons

Vakar Krievijas valsts holdinga uzņēmums Ruselectronics demonstrēja kompaktu antidronu sistēmu “Chistyulya”. Tika ziņots, ka “čemodāna ierīci” ar izmēriem 34 x 28 x 17 cm un svaru 8 kg izstrādāja un ražo TsNII Tsiklon, kas ir daļa no Roselectronics. Lasīt vairāk.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top