Visas ziņas

Nedēļas lasÄ«tākās ziņas (30. marts – 04. aprÄ«lis 2020.)

🔴 Nedēļas lasÄ«tāko ziņu apkopojums (30. marts – 04. aprÄ«lis 2020.)

☑️ Kas finansē bitkoinu?

Kriptoderivatīvu biržas BitMEX pētniecības struktūrvienības BitMEX Research analītiķi izveidojuši galveno organizāciju sarakstu, kuras finansē bitkoina un Lightning Network izstrādi. Blockstream un Lightning Labs ir lielākie izstrādātāji industrijā. Analītiķi atzīmējuši, ka šodien situācija saistībā ar finansēšanas caurspīdīgumu un sponsoru sadales pakāpi ir daudz labāka nekā iepriekš. Lasīt vairāk.

☑️ 10 valstu saraksts, kurās ir vieslielākais Tesla Cybertruck rezervāciju apjoms.

Esošie rezervāciju dati ir iegūti no vietnes “CybertruckTalk.com”, kurā ir apkopota vairāk nekā 1800 “Tesla” entuazistu sniegtā informācija. Nav pārsteidzoši redzēt, ka Amerikas Savienotās Valstis ir vispopulārākā valsts rezervāciju ziņā, taču citas valstis arī jūs var pārsteigt. Lasīt vairāk.

☑️ Francija testē digitālo valūtu (CBDC)

Francijas naudas regulators sācis pētīt centrālās bankas digitālās valūtas (CBDC) izmantošanu starpbanku maksājumiem. Tādējādi ir izpildīts Francijas Bankas vadītāja Vilroja de Galo solījums sākt eksperimentus ar digitālo valūtu līdz 2020. gada pirmā ceturkšņa beigām. Jāatzīmē, ka centrālā banka neuzstāj uz blokķēdes kā digitālā eiro bāzes tehnoloģijas izmantošanu. Lasīt vairāk.

☑️ Klajā laista Facebook darbvirsmas lietotne Messenger MacOS un Windows

Kompānija Facebook laidusi klajā Messenger lietotni MacOS un Windows, kas ļauj realizēt video čatu stacionārajā datorā. Pēc Facebook aplēsēm – iepriekšējā mēnesī to lietotāju skaits, kuri izmanto pārlūkus stacionārajās sistēmās audio un video zvaniem Messenger, ir palielinājies par 100%. MacOS un Windows paredzētas lietotnes novērsīs nepieciešamību izmantot pārlūka versiju, nodrošinot visas funkcijas – tostarp neierobežotus un bezmaksas videozvanus grupās. Lasīt vairāk.

☑️ Roberts Kijosaki: kāpēc glabāt dolārus, ja ir bitkoins?

Bestsellera “Bagātais tētis, nabagais tētis” autors Roberts Kijosaki aicinājis cilvēkus atteikties no uzkrājumiem vērtību zaudējošās fiat valūtās par labu zeltam vai bitkoinam. “Kāpēc gan veidot uzkrājumus tad, kad FRS, izmantojot kvantitatīvās atvieglošanas pasākumus, drukā triljonus viltotu dolāru? Tā jau pārsniegusi no 82 mljrd. $ mēnesī līdz USD 125 mljrd. $ dienā. Kāpēc uzkrāt, ja nulles procentu likmes politika zaudētājiem izmaksā nulli? Veidojiet uzkrājumus zeltā (Dieva naudā) vai bitkoinā (tautas naudā)”. Lasīt vairāk.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top