Valūtas

Roberts Kijosaki: kāpēc glabāt dolārus, ja ir bitkoins?

Kriptovalūtas un zelts

Bestsellera “Bagātais tētis, nabagais tētis” autors Roberts Kijosaki aicinājis cilvēkus atteikties no uzkrājumiem vērtību zaudējošās fiat valūtās par labu zeltam vai bitkoinam.

“Kāpēc gan veidot uzkrājumus tad, kad FRS, izmantojot kvantitatīvās atvieglošanas pasākumus, drukā triljonus viltotu dolāru? Tā jau pārsniegusi no 82 mljrd. $ mēnesī līdz USD 125 mljrd. $ dienā. Kāpēc uzkrāt, ja nulles procentu likmes politika zaudētājiem izmaksā nulli? Veidojiet uzkrājumus zeltā (Dieva naudā) vai bitkoinā (tautas naudā)”.

Tādējādi Kijosaki atsaucas uz Federālo rezervju neseno straujo likmes samazināšanu līdz diapazonam no 0-0,25% un citiem radikāliem pasākumi ASV ekonomikas stimulēšanā koronavīrusa pandēmijas fonā.

Nākamajā tvītā uzņēmējs uzrakstīja, ka kopš 1971. gada dolārs ir parādsaistība, kas bagātniekus padara vēl bagātākus un nabadzīgos vēl nabadzīgākus.
Pēc viņa sacītā – ekonomikai ir pieļaujams, ka valsts parāda attiecība pret iekšzemes kopproduktu (IKP) ir 60%. Taču ASV šis rādītājs tagad ir sasniedzis 110% un turpina pieaugt.

“ASV ir bankrotējusi. Parāds, dolāri un alkatība sagrauj dzīves un pasaules ekonomiku. Ļoti skumji. Krājiet zeltu, sudrabu un bitkoinu”.

Iepriekš Kijosaki nodēvēja sevi par “dinozauru”, jo viņš izvēlas investēt nevis bitkoinā, bet biznesā un zeltā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top