Visas ziņas

Kompānija “OnePlus” iepazīstina ar savu pirmo viedpulksteni OnePlus Watch

Viedpulkstenis OnePlus Watch 1,39

`Kompānija “OnePlus” ir prezentējusi ne tikai savus jaunos viedtālruņus OnePlus 9, OnePlus 9 Pro un OnePlus 9R, bet arī savu pirmo “viedo” pulksteni – “OnePlus Watch”.

Kādi ir pulksteņa parametri?

Pulkstenim ir apaļš 1,39 collu OLED displejs, ar 326 ppi pikseļu blīvumu un aizsargājošu safīra stiklu, displeja izmērs ir 46 mm. Pulksteņa labajā pusē ir divas vadības pogas, savukārt pulksteņa korpuss ir aizsargāts pret ūdeni un putekļiem (5ATM + IP68).

Pulkstenī ir iespējams saņemt ienākošos zvanus un ziņojumus, tāpat ir iespējams izmērīt pulsu, uzraudzīt skābekļa līmeni asinīs, miega kvalitāti un stresa līmeni. Turklāt varat izvēlēties starp 50 dažādām pulksteņa ciparnīcām un 110 sporta režīmiem, ieskaitot peldēšanas režīmu.

“OnePlus Watch” ir arī Wi-Fi, Bluetooth un GPS, kā arī 1GB RAM un 4GB atmiņa, kas ļauj saglabāt līdz pat 500 ierakstiem. Akumulatora darbības laiks ir līdz 2 nedēļām, un tikai 20 minūšu uzlāde nodrošinās pulksteņa darbību visu nedēļu.

pulkstenis OnePlus Watch 139

Cik pulkstenis maksās?

Pulkstenis būs pieejams sudraba un melnā krāsā, un tā cena būs 159 eiro, to varēs iegādāties sākot no 14. aprīļa.

Tāpat būs arī pieejama “Cobalt Limited Edition’ versija zelta krāsā, taču šīs pulksteņa versijas izmaksas joprojām nav zināmas.

Viedpulkstenis OnePlus Watch 139

Avots: Oneplus

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top