Austiņas

Tīra skaņas kvalitāte nodrošina komfortu ar pirmajām Philips vieglajām spēļu austiņām

Tīra skaņas kvalitāte nodrošina komfortu ar pirmajām Philips vieglajām spēļu austiņām

Philips TAGH401

Austiņas ir perifērijas ierīce, kura bieži netiek novērtēta. Tomēr dzidra skaņa un ērta nēsāšana ir ļoti svarīga, jo īpaši ilgu spēļu sesiju laikā. Mūsdienās spēles ir kļuvušas tik dārgas, sarežģītas un iekļaujošas, ka individuāli spēļu iestatījumi var radīt priekšrocības sacensībās. Skaidra un dzidra skaņa un labs mikrofons spēles komunikācijai ir priekšrocība komandu Battle royale spēlē, RPG un MMORPG spēlēs. Tomēr visu var mainīt austiņas, ko lieto arī ar darbu vai privātu audio vai video zvanu laikā, kas nodrošina skaidru skaņu un, kuras spēlētājs var ērti nēsāt.

Nepārtraukti sekojot klientu vajadzībām apvienojumā ar plašu tehnisko pieredzi, izdevās izlaist pirmo spēļu austiņu sēriju Philips Gaming portfelī. Regulējama galvas stīpa un viegli un mīksti ausu spilventiņi nodrošina divu dažādu modeļu optimālu piemērotību un ilgu valkāšanas komfortu: Philips TAGH301BL un Philips TAGH401BL.

“Mēs priecājamies paziņot par mūsu pirmo spēļu perifērijas ierīču izlaišanu,” komentē Sezārs Reijes Akosta (César Reyes Acosta), ES reģiona MMD produktu vadītājs. “Mēs patiesi ticam, ka lielākā daļa no mums ir spēlētājs, un mēs vēlamies katram klientam nodrošināt austiņas, kas var uzlabot kvalitāti un komfortu jebkurā spēļu sesijā, tāpat kā mūsu monitori.”

Philips TAGH301BL: aizraujoša skaņa un komforts vieglā iepakojumā
Philips TAGH301BL ir neaizstājamas vadu austiņas, kurām raksturīga unikāla galvas stīpas konstrukcija un personalizēts un ērts valkāšanas komforts. Papildus galvas stīpas pielāgošanai tas nodrošina ilgāku valkāšanas komfortu, pateicoties mīkstajiem iekšējiem spilventiņiem un vēsumu nodrošinošiem PU ausu kausiem. Sverot tikai 211 gramu, tās ir patīkami vieglas!

Ērtai lietošanai austiņām ir 1,8 m kabelis ar universālu 3,5 mm savienotāju. Viegli pieejamā daudzfunkciju tālvadības pults (ar izslēgšanas slēdzi) un mikrofons  ar dzidru skaņu atbilst gan spēlētāju, gan profesionāļu prasībām.

40 mm neodīma skaļruņu dzinis katrā ausu kausā nodrošina skaņu bez traucējumiem, vienlaikus sniedzot skaidru skaņu un bagātīgu, pilnīgu basu. Slēgtā aizmugures konstrukcija nodrošina lielisku skaņas izolāciju, lai izbaudītu katru detaļu; turklāt skaņas izolācija ir obligāti nepieciešama spēlējot trokšņainā vidē, lai pilnībā koncentrētos uz darāmo, neskatoties uz traucējošiem apstākļiem.

Philips TAGH401BL: iekļaujošā 3D skaņa radīta komfortam un funkcionalitātei
Philips TAGH401BL austiņas uzlabo spēlētāju iespējas. Profesionālā un cienījamā skaņas tehnoloģija Dirac HD/3D nodrošina būtisku skaņas kvalitātes uzlabojumu ar precīzu telpisko izvietojumu, iegūstot dabiskas un skaidras skaņas pieredzi. Šī funkcija ir pieejama Windows datoru lietotājiem, kuri pēc instalēšanas var kontrolēt 3D un HD tehnoloģiju tieši ar tālvadības pulti. Šie precīzi līdzsvarotie skaļruņi var palīdzēt daudzās spēlēs, lai  pretinieks jūs nekad nepārsteigtu.

“Dirac risinājumi ievieš jaunu dzīves un detaļu slāni spēļu pieredzē; iepriekš pazaudētās skaņas tagad ir atgriezušās un precīzi izvietotas ap spēlētāju līdzīgi kā reālajā dzīvē, “paziņoja Lars Izaksons (Lars Isaksson), Dirac austiņu un straumēšanas audio nodaļas direktors. “Sadarbojoties Philips spēļu austiņas izstrādē, mēs piedāvājam klientiem reālistiskus apstākļus un iegremdēšanos, kas rada atšķirību starp parastu un neparastu spēļu pieredzi. Mēs ceram turpināt sadarbību ar MMD, lai stiprinātu spēļu audio robežas.”

Tās sver tikai 250 gramus, un tām ir regulējams galvas savienojums, kas nodrošina optimālu piemērotību un ilgu nēsāšanas komfortu, pateicoties galvas savienojuma pielāgojamībai, mīkstajiem spilventiņiem un vēsumu nodrošinošiem PU atmiņas putu ausu kausiem. Dizains ir aprīkots ar lēni mirgojošu baltu gaismu katrā pusē, un to var arī kompakti salocīt vairākos virzienos.

2,5 m kabeļa galā ir USB 2.0 spraudnis intuitīvai savienojamībai un iebūvētu tālvadības pulti skaļruņu skaļuma regulēšanai un mikrofona izslēgšanai. Izmantojot iekšējo vadību, jūs varat arī viegli pielāgot telpisko skaņu starp Stereo, 3D un HD. Pēkšņus un skaļus skaņu pārrāvumus vairs nebūs jādzird, jo skaļumu var ātri noregulēt  ar iebūvētas vadības palīdzību.

Philips TAGH301BL un Philips TAGH401BL būs pieejami no 2021. gada augusta par ieteicamo cenu attiecīgi 37,90 un 59,90 eiro.

Izceltie produkti Philips TAGH301BL.
Izceltie produkti Philips TAGH401BL.

Plašāku informāciju par Philips monitoriem skatiet Philips majaslapā.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top