Tehnoloģijas

PlayStation 5 tehnoloģiju paraugdemonstrējumi jaunajā Ratchet & Clank: Rift Apart spēlē

PlayStation 5 tehnoloģiju paraugdemonstrējumi jaunajā Ratchet & Clank: Rift Apart spēlē

Šogad PlayStation ir nācis klajā ar vairākām jaunām un ilgi gaidītām video spēlēm, un viena no tām ir arī ekskluzīvi PS5 platformai radītā piedzīvojumu spēle Ratchet & Clank: Rift Apart. Tā sevi spilgti pieteica aizvadītajā nedēļā, jau šobrīd gūstot lieliskas atsauksmes no spēlētājiem visā pasaulē, turklāt tā ir arī pirmā PS5 spēle, kas pilnībā ļauj atklāt jaunās paaudzes konsoles sniegtās iespējas ne tikai attēla kvalitātes, bet arī daudzveidīgo spēles funkciju ziņā.

Kalifornijā bāzētās spēļu izdevējkompānijas Insomniac Games radītā spēle ir turpinājums 2012. gadā izdotajai Ratchet & Clank franšīzei, kas spēlētājus aizved aizraujošos piedzīvojumos un attālām galaktikām un dimensijām, kur tiem jāstājas pretī ļaunajam imperatoram Dr. Nefarious, iejūtoties Ratchet, Clank un jaunās varones Rivet tēlos. Ja kādreiz spēles varoņu ceļošana laikā un telpā varēja aizņemt pat vairākas minūtes, tad ar PS5 konsoles momentālo ielādes laiku, kas panākts, pateicoties tā ātrgaitas SSD diskam, šis process nu aizņem vien pāris sekundes.

Ratchet & Clank spēļu sērijas ir bijušas pieejamas uz teju visām līdzšinējām PlayStation konsolēm no PS2 līdz pat jaunākajai PS5, kur tā šobrīd redzama vēl nebijušā izpildījumā. Spēles varoņu piedzīvojumus uz eksotiskām planētām vēl vairāk paspilgtina konsoles nevainojamā grafika un attēlu 4k izšķirtspēja ar līdz pat 120 kadriem sekundē. Turklāt spēles sižetu vēl aizraujošāku padara iespaidīgais kaujas ieroču arsenāls, ko papildina arī tādi jauni ieroči kā Enforcer, Burst Pistol, Topiary Sprinkler un The Shatterbomb, kuru vibrācijas iespējams piedzīvot jaunā līmenī.

Ar uzlabotu haptisko uztveri un pielāgotiem DualSense bezvadu kontroliera kustības sensoriem, kā arī visaptverošām skaņas ainavām, ko nodrošina Tempest 3D AudioTech tehnoloģijas, PS5 maksimāli palielina spēlētāju gūtās izjūtas, ļaujot piedzīvot reālās pasaules klātbūtni un atainojot vēl iespaidīgāku Ratchet & Clank spēles pasauli, nekā tas bijis jebkad agrāk iespējams.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top