Tehnoloģijas

Skype pārņēmis vienu no labākajām Zoom funkcijām – iestatāms videozvanu fons

Skype pārņēmis vienu no labākajām Zoom funkcijām - iestatāms videozvanu fons

Vai arī kā “neizgāzties” priekšnieka priekšā.

Microsoft ir aizņēmies vienu no lietotnes Zoom labākajām funkcijām un pievienojis to savam patentētajam servisam Skype. Runa ir par iestatāmu fonu, kas ļauj maskēt apkārtējo situāciju videozvana laikā.

Īpaši aktuāli tas ir tagad, kad koronavīrusa pandēmijas laikā daudzi strādā attālināti, bet nevēlas parādīt priekšniekam vai biznesa partneriem guļamistabas “radošo” nekārtību.

Kā fonu var izmantot jebkuru attēlu vai fotoattēlu, piemēram, zvanīt “no kosmosa”, “no pludmales” un tā tālāk. Daudzas kompānijas tagad piedāvā īpašas “pamatnes” videozvaniem – tostarp slaveno klinti no Disneja “Karaļa Lauvas” un troni no HBO “Troņu spēlēm”.

Funkcija Skype tagad aktīvāk tiek izmantota Windows, macOS, Linux operētājsistēmās. Interesanti, ka iestatāmais fons ir pieejams Skype Windows desktopa versijā,  kas tiek izplatīta caur Skype vietni, bet vēl nav pievienota Skype Windows 10, kas tiek izplatīta caur Microsoft Store lietotņu veikalu – šī versija pagaidām atbalsta tikai izpludinātus fonus.

Lai iestatītu vai izpludinātu fonu videozvana laikā – jādodas uz pogu “Video” vai jāatver izvēlne “Papildus” un pēc tam jānospiež poga “Izvēlēties fona efektu”. Var iestatīt visus videozvanus – izmantojot profila iestatījumus.

Atjauninājumu aktivizēja 16. aprīlī, taču tas tiek darīts pakāpeniski un vairums lietotāju atjauninājumu saņem šonedēļ.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top