Tehnoloģijas

WH-1000XM4 – jaunas Sony bezvadu austiņas ar trokšņu slāpēšanas funkciju

Vismodernākās Sony bezvadu austiņas

Foto: Sony

Kompānija Sony izziņojusi jaunās austiņas WH-1000XM4.

Jaunums nomainīs populārās Sony austiņas WH-1000XM3, kuras debitēja 2018. gadā. Kā atzīmē Sony – WH-1000XM4 apvieno lietotājiem iepatikušās modeļa WH-1000XM3 tehnoloģijas un arī piedāvā jaunus intelektuālos risinājumus, ar kuriem mūzikas klausīšanās būs vēl patīkamāka.

Trokšņu slāpēšanai joprojām tiek izmantots procesors HD Noise Cancelling Processor QN1. Austiņas atbalsta tehnoloģiju 360 Reality Audio. Būs nepieciešams pieslēgums viedtelefonam Android vai iPhone ar instalētu lietotni darbam ar attiecīgo straumēšanas servisu.

Sony

Foto: Sony

Funkcija Adaptive Sound Control automātiski pielāgo trokšņu slāpēšanas iestatījumus, vadoties pēc tā – kur lietotājs atrodas un ar ko nodarbojas. Funkcija Speak-to-Chat klusina skaņu, ļaujot risināt dialogu, nenoņemot austiņas. Ja kaut ko pateiks skaļi, tad austiņas atpazīs lietotāja balsi un automātiski apturēs atskaņošanu. Atskaņošana automātiski tiks atsākta 30 sekundes pēc pēdējās frāzes.

Izmantojot tuvinājuma sensoru un divus paātrinājuma sensorus, austiņas automātiski nosaka – kad lietotājs tās uzliek vai noņem, un atbilstoši vada atskaņošanu. Austiņas var vienlaikus pievienot divām ierīcēm, izmantojot Bluetooth (5.0). Tiek atbalstīts arī NFC.

Autonomas darbības laiks ar trokšņu slāpēšanu ir 30 stundas. Google tehnoloģija Fast Pair ļauj “piezvanīt” austiņām un ātri tās atrast. Tiek atbalstīti balss palīgi Google Assistant un Amazon Alexa. Austiņu frekvenču diapazons: 4-40 000 Hz.

Bezvadu austiņas WH-1000XM4 ar aktīvās trokšņa slāpēšanas sistēmu ir pieejamas melnā un sudrabotā krāsā. Tirdzniecība starptautiskā tirgū sāksies augusta vidū, cena aptuveni – 380 eiro.

Avots: Engadget

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top