Visas ziņas

Sporta austiņas “Bose Sport Open Earbuds”

Bose Sport Open Earbuds
Kompānija “Bose” ir pazīstama ar savām austiņām ar vislabāko trokšņa slāpēšanu, bet ne labāko skaņu. Tagad kompānija “Bose” ir prezentējusi jaunās TWS sporta austiņas. Pēc kompānijas “Bose” pārstāvju teiktā, “Sport Open Earbuds” ir paredzētas sporta aktivitātēm. Šīs austiņas derēs tiem, kuriem nepatīk ausīs ieliekamās austiņas. Taču šīs austiņas ir diezgan atšķirīgas no citām.

Austiņām nav uzlādes kastītes

Mēs esam pieraduši, ka TWS austiņu komplektācijā ietilpst uzlādes korpuss, taču “Bose Sport Open Earbuds” tāda nav. Tā vietā būs uzlādes stacija un kastīte austiņu pārnēsāšanai, kura aizsargā austiņas, bet neuzlādē tās.

Bose Sport Open Earbuds austiņas
Austiņām ir neparasta forma

Un šeit nav runa par aizauss stiprinājumiem, bet gan par raidītāju formu. To forma ir kā ieliekamajām austiņām, taču tās neizskatās pēc sporta austiņām.

Šīs neparastās formas dēļ nav īsti skaidrs, kā austiņas pildīs savu galveno funkciju – mūzikas atskaņošanu, jo skaņas kanāls iet perpendikulāri auss kanālam.
Kompānijas “Bose” pārstāvji apgalvo, ka austiņas ir paredzētas tieši sporta aktivitāšu piekritējiem.

“Skrējēji un velosipēdisti vēlas tādas austiņas, kuras ļautu viņiem koncentrēties uz treniņiem, tā, lai nebūtu jāsapinās vados vai pastāvīgi jāizņem ausī ieliekamās austiņas, lai dzirdētu satiksmi, treniņu partneri, vai arī kaut ko citu, ko nevēlās palaist garām. Šīs jaunās sporta austiņas ir tieši šādām vēlmēm paredzētas. ”

Spriežot pēc apraksta, “Bose Sport Open” austiņas veic diezgan skaidru uzdevumu: tās tikai papildina apkārtējo skaņu pasauli ar patīkamām melodijām, kurām jūs nepievēršat uzmanību. Maz ticams, ka tās traucēs jūsu sarunai ar kādu. Tā, piemēram, mūzika tirdzniecības centrā neliegs sarunāties ar pārdevējiem, savu partneri, draugiem vai vecākiem.

Bose Sport Open Earbuds Austiņas

Apkārtējiem nav dzirdama skaņa no austiņām

Iedomājieties, ka jūs braucat sabiedriskajā transportā. Netālu no jums sēž cilvēks un klausās austiņās mūziku. Jums principā ir vienalga, ko viņš klausās, bet ir svarīgi, lai jums tas netraucētu. Un kompānija “Bose” sola atrisināt šo problēmu:
“Jūs varēsiet austiņās klausīties mūziku pat lielā skaļumā, un tajā pašā laikā jūs dzirdēsiet arī savu sarunu biedru, bet citi nedzirdēs mūziku, kuru klausāties. “

Lai gan paskatoties uz austiņu formu, nav saprotams, kā tas būs iespējams. Problēma ir tajā, ka austiņas jūsu ausis pilnībā nenosedz.

Bose Sport Open Earbuds Austiņas

Aizsardzība pret mitrumu

Austiņas ir paredzētas tiem, kuri aktīvi sporto. Piemēram, riteņbraucējiem un skrējējiem, no kuriem lielākā daļa sporto ārā.
Šeit rodas jautājums: kāpēc austiņām ir tikai IPX4 klases aizsardzība? Tas nozīmē, ka austiņas aizsargā no mitruma, ko sportošanas laikā rada sviedri. Ko darīt, ja nākas sportot stipras lietusgāzes laikā?

Bose Sport Open Earbuds Austiņas

Kas vēl?

Austiņu darbības laiks ir līdz 8 stundām, un savienojums tiek izveidots, izmantojot Bluetooth 5.1. Kreisajā pusē esošajai pogai ir balss funkcija, ar labajā pusē esošo pogu var pārtraukt mūzikas atskaņošanu vai ieslēgt / izslēgt zvanu. “Bose Sport Open” austiņas darbojas gan ar Android, gan ar iOS, izmantojot programmu “Bose Music”.
Austiņu cena ir 200 ASV dolāri pirms nodokļa nomaksas. Austiņas pārdošanā nonāks janvāra vidū.

Bose Sport Open Earbuds Austiņas

Neskatoties uz to, ka šīs jaunās austiņas ir atsķirīgas no citām sporta austiņām, to funkcija ir skaidra. Austiņu uzdevums nav piepildīt jūsu pasauli ar mūziku, bet tikai to papildināt. Un no šī viedokļa raugoties, šīs austiņas ir ļoti labas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top