Tehnoloģijas

Sporta viedpulkstenis Huawei Watch GT 2e

Prezentēts sporta viedpulkstenis Huawei Watch GT 2e
Bez trīs flagmaņa viedtālruņiem Huawei prezentē arī jaunu viedpulksteņa modeli. Tā nosaukums – Watch GT 2e, un tas nav pilnībā jauns modelis, bet modeļa Watch GT 2 jaunā versija.
Šai gadījumā galvenā atšķirība slēpjas dizainā ar plakanām pogām. Spriežot pēc oficiālās vietnes – Huawei jauno versiju pozicionē vispirms jau kā sporta. Pārējā ziņā tas ir tas pats Watch GT 2, un arī no Watch GT atšķiras minimāli.

Pamatā ir tā pati platforma Kirin A1 un pulkstenis darbojas tās pašas operētājsistēmas vadībā, kurai joprojām nav lietotņu veikala – tādējādi visus Huawei un Honor pulksteņus pareizāk būtu saukt par sporta – un nevis viedajiem.

Taču saistībā ar sporta funkcijām viss ir ļoti labi. Pulkstenim ir pulsa sensors, tas prot izsekot pusotram desmitam sporta slodžu veidu, prot izsekot asins skābekļa piesātinātības un maksimāla skābekļa patēriņa rādītājiem, sekot līdz stresa un miega līmenim.

Ierīces OLED ekrāna diametrs ir 1,39 collas ar izšķirtspēju 454 x 454 pikseļi, jāatzīmē arī 4 GB zibatmiņa, Bluetooth 5.1, ūdens aizsardzība un divu nedēļu autonomija.
Jaunuma cena Eiropā ap 200 eiro.

Watch GT 2e

Avots: Huawei

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top