Tehnoloģijas

Tehnoloģijas vieglākai veselības pārbaudei: Huawei piedāvā jauno Watch D

Tehnoloģijas vieglākai veselības pārbaudei: Huawei piedāvā jauno Watch D

Pandēmijas gadi ir raisījuši cilvēkos vēlmi arvien vairāk rūpēties par savu veselību, tāpēc īpašu popularitāti ir ieguvuši dažādi viedie palīgi, kas sniedz iespēju ikdienā uzraudzīt sirdsdarbības rādītājus un fizisko aktivitāšu mērķus. 2021. gadā viedpulksteņu pārdošanas apjomi palielinājušies teju par ceturtdaļu jeb 24 %, nepārprotami parādot augošu pieprasījumu pēc vieglāk un ātrāk pieejamiem veselības rādītājiem. Apzinoties šo tendenci, Huawei ir izstrādājis jauno Watch D ar fizisko asinsspiediena un elektrokardiogrammas mērīšanas funkciju precīzākai sirdsdarbības pārlūkošanai.

Vairāk veselības uzraudzības iespējas

Huawei Watch D nodrošina ērtu veselības uzraudzību uz valkātāja plaukstas locītavas, ļaujot veikt elektrokardiogrammu (EKG) un pirmo reizi arī asinsspiediena monitoringu jebkurā vietā un laikā.

“Jaunais viedpulkstenis ir aprīkots ar augstas veiktspējas sensora moduli, kas atbalsta EKG datu ierakstīšanu un tūlītēju datu ģenerēšanu. Turklāt ierīce atbalsta arī EKG monitoringu, kas atgādina lietotājam veikt regulārus elektrokardiogrammas mērījumus, tiklīdz tiek konstatēti sirdsdarbības traucējumi. Savukārt fiziskā asinsspiediena funkcija ir iespējama pateicoties ierīces unikālajai siksniņai, kas darbojas līdzīgi kā tradicionāla asinsspiediena mērīšanas ierīce, piepūšoties ar gaisu, lai precīzi noteiktu valkātāja spiedienu,” skaidro Mikus Tillers, Huawei produktu apmācību vadītājs.

Tradicionālo viedpulksteņu asinsspiediena mērījumu precizitāti bieži vien ietekmē valkātāja sasprindzinājums un valkāšanas pozīcija uz rokas. Pateicoties jaunā Huawei viedpulksteņa augstas izšķirtspējas spiediena sensoram, atgriezeniskās spiediena kontroles ķēdei un zema caurplūduma elpvadam, precīzā spiediena mērīšanas sistēma var nodrošināt mērījumu precizitāti ±3 mmHg robežās, ļaujot valkātājiem būt pārliecinātiem par savu veselības rādītāju patiesumu.

Visaptveroša ierīce ikdienas darbiem

Jaunais viedpulkstenis nav tikai asinsspiediena sensors vai sirdsdarbības monitoringa ierīce. Tas ir pilnībā funkcionāls viedpulkstenis, kas papildus veselības mērījumiem atbalsta arī visas pārējās funkcijas, piemēram, miega monitoringu, skābekļa līmeņa asinīs (SpO2) uzraudzību visas dienas garumā, ādas temperatūras noteikšanu, stresa monitoringu, kā arī nodrošina vairāk nekā 70 treniņu režīmus.

Papildu lielajam funkciju klāstam, ierīce ir aprīkota ar akumulatora darbības laika viedo režīmu, kas nodrošina septiņu dienu ilgu darbības laiku, lai veselības rādītājus varētu viegli pārlūkot visas nedēļas garumā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top