Visas ziņas

Tesla automašīnu vadītāji apgūst jauno luksofora un stopzīmes autopilota funkcijas lietošanu (Video)

Pēc dažām dienām, kad kļuva pieejama jaunā “Tesla” automašīnu luksofora un stopzīmes kontroles funkcija, internetā arvien biežāk parādās jaunās autopilota funkcijas video demonstrācijas.

Tesla ir izveidojusi autopilota atjauninājumu, kas automašīnām liek apstāties pie stopzīmēm un luksofora, ja luksoforā nedeg atļaujošā zaļā gaisma. Autoražotājs gan atzina, ka jaunā funkcija būs “konservatīva” un pieprasīs autovadītājiem apstiprinājumu par to, kad autopilots var šķērsot krustojumu.

“Tesla’ norādīja, ka jaunā funkcija veiks automašīnas kontroli daudz dabiskāk, kad autovadītāji būs apguvuši to lietot. Automašīnu vadītāji šobrīd veic tādu, kā autopilota apmācību.

Tagad, kad šī funkcija dažas dienas ir jau bijusi pieejama, internetā ir parādījušies desmitiem video demonstrāciju par jauno “Tesla” luksofora un stopzīmes kontroles funkciju. Kā jau iepriekš tika minēts, kaut arī šī funkcija parāda ‘Tesla” iespaidīgo prasmi izstrādāt jaunas un labas programmas, tā pašreizējā formā nav ļoti noderīga autovadītājiem. “Tesla” vēl strādā pie jaunās programmas atjauninājuma izstrādes, kas ļaus automatizēt krustojumu šķērsošanu ar dažādu ātrumu, kas varētu noderēt intensīvā satiksmē. Jaunā programmas funkcija darbosies pēc ātruma aprēķina algoritma, lai noteiktu apstāšanās procesa gaitu.

Avots: Electrek

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top