Tehnoloģijas

Tesla bitkoinu uzkrājumi joprojām ir nemainīgi

TESLA

Saskaņā ar 2022. gada ceturtā ceturkšņa rezultātiem – Tesla bilancē esošo 9720 BTC negatīvais pārvērtējums bija 34 miljoni dolāru. Pēdējā pārskata periodā operācijas ar pirmo kriptovalūtu netika veiktas. Bitkoina cenas samazinājums par 15% oktobra-decembra laikā nestimulēja pārdot pirmo kriptovalūtu, kuru elektroauto ražotājs iegādājās vidēji par 32 099 dolāriem. Uzņēmuma  menedžments nereaģēja uz konjunktūras pasliktināšanos FTH kraha fonā.

Tas ir pretrunā ar otrā ceturkšņa rezultātiem. Tad kompānija paziņoja, ka aptuveni 75% savu bitkoinu konvertējusi skaidrā naudā, nodrošinot tai 936 miljonus dolārus.

  1. gada beigās kompānija aplēsa bilancē esošā digitālā zelta vērtību 184 miljonu dolāru apmērā pret 218 miljoniem dolāru – saskaņā ar iepriekšējā ceturkšņa rezultātiem.

Tesla top menedžmenta un analītiķu preses konferences ietvaros bitkoina tēma netika izvirzīta.

Uzņēmuma kopējā ceturkšņa peļņa bija 5,7 miljardi dolāru no ieņēmumiem 24,3 miljardu dolāru apmērā. Par visu gadu rādītāji bija attiecīgi 20,8 miljoni un 81,4 miljardi dolāru.

Tirgus pozitīvi reaģēja uz Tesla pārskata publicēšanu. Pēdējā gada laikā elektromobiļu ražotāja kapitalizācija ir samazinājusies par 53,4%.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top