Tehnoloģijas

Tesla Model 3 kabriolets un cik tas maksā

Tesla Model 3 pārvērtās par kabrioletu

Kabrioleti nav kompānijas Tesla elektrotauto piedāvājumā, taču, ja jums nepieciešams Tesla kabriolets, jādodas uz Newport Convertible Engineering – viņi ir vieni no tiem, kuri ir specializējušies Tesla automašīnu pārbūvē par kabrioletiem.

Newport Convertible Engineering Tesla Model 3

Pārbūvējot Tesla Model 3 Newport Convertible Engineering studijā tiek pievērsta uzmanība pat sīkām detaļām, jo pēc pārbūves automašīna šķiet kā sērijveida ražojums. Viena elektromobiļa pārbūve prasa 2-3 mēnešus. Šajā laikā tiek ne tikai nogriezts cietais jumts un uzstādīts mīkstais, noņemamais, bet arī tiek nostiprināts korpuss un mainīta apdare.

Interesanti, ka izmaiņas neskar centrālo statni, un tam ir vairāki iemesli. Tā ir drošības jostu stiprinājuma vieta un vieta drošības šķērsstieņa stiprinājumam, kas nodrošina vismaz kaut kādu aizsardzību pie auto apgāšanos. Un, visbeidzot, tur atrodas autopilota sistēmas kameras. Ja jūs pakļaujat tos “rezekcijai”, tad viena no vissvarīgākajām Tesla funkcijām vienkārši pārstās darboties.

Newport Convertible Engineering Tesla Model 3

Un tagad pats interesantākais jautājums – cik maksā tāda pārbūve? Uzņēmums ir gatavs “nogriezt jumtu” 3. modelim par 30 000 USD. Un tas būs noņemamais jumts, manuāli saliekams. Ja ir vēlēšanās to veikt ar elektromotoru, būs jāpiemaksā vēl 10 000 ASV dolāru. Lai vienu Tesla Model 3 pārvērstu par kabrioletu, jums būs jāsamaksā aptuveni vēl viena jauna Tesla 3. modeļa cena.

Avots: Newport Convertible Engineering

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top