Visas ziņas

Tesla pārsteigusi pasauli: kompānija kļuvusi par autoražotāju, kas nekomunicē ar medijiem

Jaunumi no Tesla

Foto: Dylan Calluy/Unsplash.com

Medijs Electrek ieguvis ekskluzīvu informāciju par to, ka kompānija Tesla ir atlaidusi savu PR nodaļu. Tesla tagad ir pirmais autoražotājs, kurš nerunā ar medijiem.

Tesla jau vairākus mēnešus neatbild uz preses pieprasījumiem. Electrek noskaidroja situāciju un apstiprina, ka autoražotājs ir atlaidis savu sabiedrisko sakaru komandu. Šis solis ir apstiprināts kompānijas visaugstākajā līmenī, anonīms darbinieks pateica vārds vārdā: “Mums vairs nav PR komandas”.

  • Keely Sulprizio –pēdējais cilvēks, kurš oficiāli atbildēja par PR un sabiedriskajiem sakariem Tesla, pameta kompāniju pērnā gada decembrī, lai pievienotos Impossible Foods. Pēc viņa aiziešanas gandrīz visi pārējie Tesla PR komandas darbinieki vai nu aizgāja, vai pārgāja citos amatos Tesla.
  • Pēc Sulprizio Tesla komunikāciju komandas vecākais bija Alans Kupers (Alan Cooper), taču februārī viņa loma tika mainīta uz pieprasījuma veidošanas direktoru, bet tagad viņš ir pametis kompāniju.
  • Gina Antonini, kura trīs gadus ieņēma Tesla PR komandas vecākās menedžeres amatu, februārī ieņēma Tesla ārējo sakaru direktora posteni.
  • Tāpat februārī Tesla komunikāciju menedžeris Alexander Ingram pārgāja Tesla Design Studio satura nodaļas vadītāja amatā. Tesla globālo komunikāciju vecākā menedžere Danielle Meister aprīlī aizgāja uz WhatsApp.

Tesla ir palikuši daži PR menedžeri Eiropas un Āzijas tirgos, bet ASV strādājošā galvenā globālā komanda ir atlaista.

Avots: Electrek

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top