Tehnoloģijas

“Tesla” nosūta atpakaļ uz ASV savus darbiniekus, kas strādājuši “Gigafactory Berlin” celtniecībā

“Tesla” nosūta atpakaļ uz ASV savus darbiniekus, kas strādājuši “Gigafactory Berlin” celtniecībā

Kompānija “Tesla” ir nosūtījusi atpakaļ uz ASV savus darbiniekus, kas strādāja “Gigafactory Berlin” celtniecībā Vācijā, saistībā ar koronavīrusa izplatību un ASV prezidenta Donalda Trampa noteikto ceļošanas aizliegumu.

Pagājušajā gadā kompānijas “Tesla” izpilddirektors Īlons Masks apstiprināja, ka kompānija plāno būvēt mīlzīgu rūpnīcu “Gigafactory Berlin” Berlīnes reģionā. Rūpnīca atradīsies 300 hektāru platībā blakus “GVZ Berlin-Ost Freienbrink” industriālajam parkam, kuru kompānija “Tesla” ir iegādājusies par 40 miljoniem eiro.

Masks sacīja, ka kompānija “Tesla” jaunajā rūpnīcā ir paredzējusi ražot “akumulatorus, elektrovilcienus un transportlīdzekļus, sākot ar Y modeli”. Autoražotājs ir uzsācis rūpnīcas darbinieku pieņemšanu darbā, jo plāno ātri pabeigt jauno projektu, bet šajā darba komandā arī ietilpst darbinieki no ASV.

“Automobilwoche” ziņojumā teikts, ka kompānija “Tesla” ir nolēmusi savus darbiniekus nosūtīt atpakaļ uz ASV:
“Aptuveni 30 darbinieki no ASV, kuri šobrīd strādā Berlīnē, ir atpakaļceļā, liecina informācija ziņu avotā “Automobilwoche”. Tā ir liela daļa no visiem darbiniekiem. Iemesls ir koronavīrusa izplatība Vācijā. ”

Par to tika informēts pēc tam, kad ASV prezidents Donalds Tramps paziņoja par aizliegumu ceļojumiem no Eiropas uz ASV, sākot ar piektdienu – atstājot tikai dažas dienas iespējai ASV iedzīvotājiem atgriezties atpakaļ uz ASV.

Ziņojumā teikts, ka darbinieku nosūtīšana atpakaļ uz ASV varētu ietekmēt rūpnīcas darba izpildes laika grafiku:
“Tas varētu ietekmēt plānoto rūpnīcas celtniecības darbu, kas ir paredzēts netālu no Berlīnes.”
Kompānijas “Tesla” mērķis ir uzsākt rūpnīcas “Gigafactory 4” darbību 2021. gada jūlijā. Pagājušajā mēnesī darba komanda pabeidza mežu izciršanu, lai varētu sākt celtniecības darbus.

“Lai gan esam pārliecināti, ka komanda spēs veikt darbu attālināti, tas noteikti ietekmēs mūsu darba izpildes laika grafiku. Būsim godīgi, šī krīze ietekmēs daudz dažādu darbu laika izpildes grafiku visā pasaulē.

Avots: Electrek

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top