Tehnoloģijas

Tesla automašīnas vairāku rādītāju ziņā citiem autoražotājiem ir nesasniedzamas

Vai Teslas ir labākās automašinas?

Photo by Austin Distel on Unsplash

Tesla automašīna Model S ienāca tirgū 2012. gadā, taču līdz pat šim tas, ko piedāvā šīs automašīnas, nav sasniedzams lielākajai daļai citu automašīnu – neatkarīgi no cenas.

Jā, nav īsti pareizi salīdzināt pirmos Model S un mūsdienīgos, taču kompleksā viss tieši tā arī izskatās. Viena no Tesla automašīnu odziņām ir moderno digitālo tehnoloģiju ieviešanas līmenis tajās – sākot no autopilota funkcijas līdz spējai atjaunināt programmatūru.

Bezdibenis, kas šķir Tesla automašīnas no lielākās daļas no citu auto, nepavisam nav kompānijas fanu izdomājumi. Kā raksta Automobilwoche – Volkswagen ģenerāldirektors Herberts Dīss (Hebert Diess) ir norūpējies par Tesla līderpozīcijām vairākās jomās – un tas viņam rada galvassāpes. Protams, publiski Dīss tajā nav atzinies – avota rokās bija nonākuši dokumenti no Vācijas koncerna iekšējā pasta. Dīss tajos pauž bažas par Tesla automašīnu iespējām, galvenokārt akcentējot uzmanību uz programmatūru.

Mani visvairāk satrauc autovadītāja palīdzības sistēmu iespējas. 500 000 Tesla mašīnu darbojas kā vienots neironu tīkls, kas nepārtraukti vāc datus un sniedz klientam jaunu braukšanas pieredzi ik pēc 14 dienām. Neviens cits automašīnu ražotājs šodien to nevar izdarīt. Mums vēl tāls ceļš ejams, lai panāktu Tesla.

Dīss arī atzīst, ka pircējiem patīk automašīnas vadības iespēju integrēšana viedtālruņa lietotnē un lietotāja interfeisa izveidošana ap automašīnas milzīgo centrālo ekrānu.

Tiek vēstīts, ka vācu autogigants iecerējis izveidot kādu jaunu organizāciju, lai realizētu plānu – “panākt Tesla”.

Avots: Electrek

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top