Tehnoloģijas

Tiek uzsākti Hyperloop ātrgaitas transporta sistēmas pilna mēroga testi

Tiek uzsākti Hyperloop ātrgaitas transporta sistēmas pilna mēroga testi

Boring Company, kas pieder Ilonam Maskam, paziņoja par Hyperloop ātrgaitas transporta sistēmas pilna mēroga testēšanas uzsākšanu.

” Hyperloop pilna mēroga pārbaude ir sākusies, “ tviterī paziņoja The Boring Company. Tam pievienotas divas fotogrāfijas: pēc krām spriežot, testiem tiek izmantots Tesla elektromobilis.

Masks nāca klajā ar Hyperloop ideju 2012. gadā. Ideja ir tāda, ka kapsulas ar pasažieriem vai kravu pārvietojas pa caurulēm virs zemes virsmas retināta gaisa apstākļos ar ātrumu līdz 1220 km/h, bez sastrēgumiem, ceļu satiksmes negadījumiem un laika apstākļu traucējumiem.

2018. gadā Lielbritānijas uzņēmējs Ričards Brensons, Virgin Group dibinātājs, ierosināja būvēt šādu transporta sistēmu Indijā. Tas savienotu Mumbajas lidostu ar Pūnu. Brensons pat saņēma iepriekšēju apstiprinājumu tās celtniecībai no Maharaštras valdības. Tomēr 2020. gada sākumā štata valdība paziņoja par projekta apturēšanu.

Tiek uzsākti Hyperloop ātrgaitas transporta sistēmas pilna mēroga testi

Uzņēmums Hyperloop, kas strādā, lai komercializētu ātrgaitas tehnoloģiju koncepciju, tika dibināts 2014. gada 1. jūnijā, reorganizēts un pārdēvēts 2017. gada 12. oktobrī. Runājot par pašu koncepciju, tā ir atvērta un tās realizācijai var pievienoties ikviens.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top