Visas ziņas

Epic Games Store tagad bez maksas piedāvās lejupielādēt arī pilnīgi jaunas spēles

Epic Games Store tagad bez maksas piedāvās lejupielādēt arī pilnīgi jaunas spēles

 

Kompānija Sega un Creative Assembly pagājušajā gadā paziņoja par Total War Saga: Troy – jaunu papildinājumu populārajai stratēģiskajai sērijai Total War Saga. Izdevējs un izstrādātājs paziņoja, ka Total War Saga: Troy ir kļuvusi par Epic Games Store ekskluzīvu relīzi, turklāt to varēs lejupielādēt pilnīgi bez maksas.

Total War Saga: Troy nāks klajā šī gada 13. augustā – ikviens, kuram ir Epic Games Store konts, varēs saņemt spēli bez maksas pirmo 24 stundu laikā pēc relīzes.

Pateicoties Epic, palaišanas dienā mēs varēsim piedāvāt Total War Saga: Troy bez maksas. Mēs priecājamies, ka varam to izdarīt mūsu cienītāju labā. Tas nozīmē ne tikai to, ka mēs ar Epic platformas starpniecību varam nodot plašākai auditorijai stāstus un leģendas par Troju, bet arī to, ka jaunie spēlētāji pirmo reizi varēs patestēt Total War – teica Sega Europe studijas direktors Tims Hītons.

Spēle gadu būs pieejama veikalā Epic Games Store – pēc tam parādīsies Steam un citos veikalos. Iepriekš Epic Games Store par bezmaksas kļuva krājums Borderlands: The Handsome Collection, Civilization 6 un  Grand Theft Auto V.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top