Visas ziņas

Leģendārā spēle Grand Theft Auto V tagad – bezmaksas

Leģendārā spēle Grand Theft Auto V tagad bezmaksas

Suffian akib/shutterstock.com

Epic Games nolēma iepriecināt sava oficiālā veikala lietotājus un piedāvāt bez maksas lejupielādēt visu laiku populārāko spēli Grand Theft Auto V, kas tika izlaista 2013. gadā PS3 un Xbox 360 konsolēs. Gadu vēlāk tā tika pārnesta uz modernākām konsolēm, bet jau 2015. gadā – Windows.

Spēles Grand Theft Auto V, kuru izveidoja Rockstar Games, kopējais pārdošanas apjoms pārsniedza 120 miljonus eksemplāru. Spēli no šodienas bez maksas var lejupielādēt datorā, piedāvājums būs spēkā līdz 21. maijam. Lejupielādētā kopija paliks jūsu lietošanā.

Daudzi spēlētāji sen ir izauguši no Grand Theft Auto V, taču jaunākais izdevniecības Take-Two Interactive finanšu pārskats norāda, ka spēli joprojām pērk. Pēc GameSpot ziņām, tikai pagājušajā gadā tika pārdoti 20 miljoni Grand Theft Auto V eksemplāru.

Ziņojums par spēles bezmaksas lejuielādi parādījās Epic Games Twitter kontā. Drīz pēc šīs informācijas parādīšanās Epic Games serveri no pārslodzes atslēdzās un ziņojums tika izdzēsts.

Četras stundas atpakaļ uzņēmums savā Twitter kontā informēja spēlēt gribētājus, ka izstrādātāji apzinās radušās problēmas un strādā pie to risināšanas. Lietotāji ziņo par ilgu spēļu lejupielādi, 500 errors, startēšanas problēmām.

Links uz Epicgames veikalu.   Iespējams varbūt tieši tev izdosies lejupielādēt bezmaksas Grand Theft Auto V.

Grand Theft Auto V VIDEO

Avots: Gizchina

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top